Nádherné kytice, veľký výber až som nevedel ktorú vybrať, veľmi ústretový personál a rýchla donáška.

Paľo, 16.9.2019 Modrý Kameň

Som veľmi spokojná s kyticou, prvýkrát som takto objednala donášku mojej mamke v Modrom Kameni a určite využijem Vaše služby aj na budúce.

Mariana, 16.11.2019 Modrý Kameň

Modrý KameňDonáška kytíc v Modrom Kameni - nádherné kytice zo živých kvetov - kvetinárstvo E-KVETY

 

Rozvozu kytíc pre vašich oslávencov v Modrom Kameni sa venuje už niekoľko rokov. Je pre nás potešením doručiť v deň narodenín, menín, vo sviatok sv. Valentína, či v deň matiek tie najkrajšie kytice v Modrom Kameni a širokom okolí. Vieme v akom očakávaní ste keď prichádza čas vašej donášky a už striehnete na zvonenie telefónu, keď vaši milovaní, ktorých ste obdarovali sa chcú s vami podeliť o chvíle prekvapenia a radosti. Je to aj pre nás veľkým darom, byť súčasťou vašich príbehov a krásnych chvíľ. Ešte veľa dní kytice sviežich kvetov budú zdobiť ich domovy.

Objednať kyticu teraz môžete z  miesta kde sa nachádzate či už cestujete vlakom, autom, alebo sedíte doma za PC či v práci. Vyplnenie objednávkového formulátu vám zaberie 5 minút, kde môžete napísať vlastnými slovami venovanie, ktoré bude priložené ku kytici a v poslednom kroku si zvolíte spôsob platby, ktorý je pre vás vhodný. Ostatné už zabezpečíme my, aby sa kytica dostala včas na miesto vášho určenia.

Kytice sme naaranžovali z rôznych druhov a farieb kvetov, aby ste si mohli zvoliť tú správnu k oslave akéhokoľvek sviatku. Ak si nebudete istý výberom tej správnej kytice, vždy sme pripravení vám pomôcť na "chate" alebo telefonicky 0903124849 v akýkoľvek deň.

 

Prajeme vám ničím nerušený a pohodlný nákup

 

e-kvety