Milí naši zákazníci, dňa 21.9.2019 donášky nedoručujeme. Ďakujeme za porozumenie.Ďakujem veľmi pekne operátorke z druhej strany linky. Veľmi som spokojný s jej prístupom a pomocou. Vašu stránku a služby budem určite odporúčať.

Ivan, Kalná nad Hronom 25.12.2017

Som veľmi spokojný, len tak ďalej. Jednoduchý nákup, krásne kytice, milý prístup.

Janko, Levice 16.12.2017

LeviceSpoľahlivá rýchla donáška kvetov v Leviciach - originálne kytice - kvetinárstvo E- KVETY

Bývate mimo Slovenska, ďaleko od vašej rodiny a neviete byť prítomní na oslavách s vašimi milovanými ? Práve pre vás sme pripravili internetové kvetinárstvo, kde sme pripravili množstvo krásnych kytíc, z ktorých si určite vyberiete tú najkrajšiu pre vášho oslávenca.

Váš kvetonový dar vieme doručiť na akékoľvek miesto v Leviciah alebo okolí, nič pre nás nie je problém - do nemocnice, firmy, úradu, reštaurácie, práce, domova dôchodcov, či domov.

Každému zákazníkovi, každej objednávke sa venujeme individuálne s osobným prístupom, pretože vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Keď ste spokojní vy a vaši blízky sa tešia z krásnej kytice, to je pre nás ocenenie.

Objednávku zvládnete veľmi ľahko. V prvom kroku nám uvediete všetky údaje aby sme vedeli komu, kam a kedy kyticu doručíme. Potom si už iba zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. A vaša objednávka je už u nás a my sa o ňu s láskou postaráme. Kyticu pripravia naše skúsené floristky a kuréri ju doručia do rúk vášho oslávenca.

A kde v Leviciach a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Cankov, Géňa, Horša, Kalinčiakovo, Krížny vrch, Ladislavov dvor, Malý Kiar, Nixbrod, Rybníky, Vinohrady, Margita-Ilona, Bajka, Brhlovce, Čata, Dolná Seč, Jesenské. Lula, Nový Tekov, Pukanec, Tekovské Lužany, Veľké Kozmálovce, Bátovce, Čajkov, Demandice, Podlužany, Rybník, Kozárovce, Lok, Starý Tekov, Beša, Čaka, Hronovce, Iňa, Kalná nad Hronom, Krškany, Malé Kozmálovce, Nová Dedina, Pohronský Ruskov, Slatina ......

Prajeme Vám príjemný nákup