Rýchle vybavenie, super, odporúčam :)

Magdaléna, Liptovský Mikuláš 16.10.2021

Výborná komunikácia, vždy ochotný a príjemný personál, nádherné kvety.

Božena, Liptovský Ján 22.4.2021

Liptovský MikulášExpresná spoľahlivá donáška kvetov v Liptovskom Mikuláši - vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E - KVETY

Hľadáte spôsob, ako dnes pripraviť niekomu krajší deň ? Tak ste ho už našli ! Doručíme krásnu kyticu čerstvých kvetov v Liptovskom Mikuláši a okolí spolu s vašim odkazom, aby bol deň nádherný. Je šťastím ak máme okolo seba ľudí na ktorých nám záleží a kvetinový dar je prejavom lásky ktorú cítime. Prekvapenie, ktoré prichádza s kvetmi býva obrovské. Už sme videli počas nášho pôsobenia toľko šťastných očí a úsmevov na tvárach vašim milovaných. A vy vždy netrpezlivo čakáte s očami na obrazovke vášho mobilu, aby ste nepremeškali sms-ku či telefonát, v ktorom sa ozve šťastný hlas vašich blízkych. Toľko radosti dokáže vytvoriť kytica, ktorú pre vás pripravia naše floristky a kuriér ju odovzdá iba do rúk vášho oslávenca. 

Pripravili sme v našom online kverinárstve množstvo kytíc ku všetkým príležitostiam, aby ste si mohli z pohodlia domova či práce vybrať tú správnu kyticu. Ak chcete pri výbere poradiť, zavolajte nám a my vám s tým poradíme. 

A kde v Liptovskom Mikuláši a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Andice, Benice, Bodice, Demänová, Iľanovo, Liprovská Ondrašová, Nábrežie, Okoličné, Palúdzka, Ploštín, Podbreziny, Ráztoky, Stošice, Svatý Štefan, Vitálišovce, Vrbica, Dúbrava, Huty, Konská, Liptovská Porúbka, Liptovské Kľačany, Liptovský Ján, Nižná Boca, Prosiek, Važec, Vlachy, Závažná Poruba, Bobrovček, Hybe, Jalovce, Partizánska Ľupča, Podtureň, Východná, Malužiná, Pribylina, Vyšná Boca, Svätý Kríž

 

Prajeme vám radostný výber kytice