Vždy som sa stretla s milým a odborným prístupom, kytice boli nádherné a dlho vydržali, čas dodržaný. Môžem len odporúčať.

Adriana, Svätý Jur 14.5.2019

Rada by som poďakovala za skvelú spoluprácu. Rýchle spracovanie objednávky, krásna kytica a rýchle doručenie zásielky. Bezproblémová platba. Vrelo odporúčam a teším sa na ďalší nákup.

Renáta, Svätý Jur 13.6.2019

Svätý JurDonáška kytíc vo Svätom Jure - svieže kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Rozmýšlate aké prekvapenie pripraviť vašim blízkym, ktorí žijú vo Svätom Jure? Krásnu kyticu z čerstvých kvetov doručíme vo Svätom Jure a prekvapenie je isté !

Vyberiete si kyticu k akejkoľvek príležitosti, v objednávke vyplníte údaje aby sme ju mohli doručiť a obdarovná bude mať nádherný neopakovateľný deň, na ktorý bude ešte dlho spomínať a kytica bude dlho tešiť jej pohľad. Ponúkame kytice v rôznych farbách z mnohých druhov kvetov ruží, pivoniek, ľalií, alstormérií, karafiátov, chryzantém, tulipánov, gerbier, antúrií, strelícií, hortenzií ....... Ak budete mať pochybnosti o vhodnej kytici, neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou na "chate" alebo telefonicky 0903124849.

Kytice pre vás denne pripravujú naše floristky a kuriér ich bezpečne doručí priamo do rúk obdarovaneh osoby kamkoľvek kde sa vo vami určenom čase nachádza.

 

Prajeme pohodlný nákup

 

e-kvety