Ďakujem za doručenie kvetov, všetko prebehlo hladko, určite využijem Vašu donáškovú službu aj v budúcnosti.

Zuzana, Dubnica nad Váhom 24.2.2023

Rýchla bezproblémová objednávka aj platba a kytica nádherná.

Miriam, Nová Dubnica 2.4.2023

Nová Dubnica



Spoľahlivá expresná donáška kytíc v Novej Dubnici - vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E-KVETY

Potrebujete doručiť kyticu v Novej Dubnici alebo okolí ešte dnes? S E-Kvety môžete poslať kvety na poslednú chvíľu. Kvety doručujeme 7 dní v týždni.

Pošlite svojim blízkym tie najkrajšie čerstvé kvety a doprajte im kvitnúce potešenie, ktoré dorazí až k ich dverám. Donáška kvetov v Novej Dubnici je pre všetkých pripravená v eshope, stačí si vybrať tú najkrajšiu kyticu. Zvolíte si dátum a čas doručenia, aký vám vyhovuje. Miesto doručenia môže byť kamkoľvek ,kde sa váš obdarovaný nachádza. 

Starostlivo sa venujeme kvetom a pripravíme pre vás ručne viazanú kyticu, ktorá už onedlho môže putovať k oslávencovi. Kvety osobne doručuje náš kuriér a odovzdá kyticu spolu s vašim venovaním. Bývajú to pre nás neopakovateľné chvíle plné vzrušujúcich pocitov. 

Ihneď ako kyticu doručíme býva pravidlom, že obdarovaný je tak prekvapený a šťastný, že vám musí zavolať a podeliť sa o svoju radosť a vyrozprávať celý priebeh prebratia kvetiiinového daru. 

Objednávku vytvoríte priamo v eshope iba v troch ľahkých a rýhlich krokoch. Ak budete potrebovať poradiť s výberom kytice, kedykoľvek sa môžete na nás obrátiť mailom info@e-kvety.eu alebo telefonicky 0903124849.

Kvetinové dary doručujeme v širokom okolí Novej Dubnice :

Omšenie, Petrova Lehota, Trenčianske Teplice ...

 

Želáme vám radosť z obdarovania