Milí naši zákazníci, v dňoch 26.9.2020 - 27.9.2020 objednávky nemôžeme z technických dôvodov prijímať a zrealizovať. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Ľahké objednanie, doručenie aj počas víkendu, kytica bola nádherná. Ste super.

Ingrid, Myjava 14.6.2018

Veľký výber kytíc, ústretový prístup, doručenie do práce, nič viac si priať nemôžem. Veľká spokojnosť.

Peter, Stará Turá 10.7.2018

MyjavaSpoľahlivá donáška čerstvých kvetov Myjava - kvetinárstvo E-KVETY

Chcete niekoho potešiť v Myjave alebo širokom okolí krásnou živou kyticou ? Žijete a pracujete stovky kilometrov od Myjavy a tak veľmi radi by ste osobne zablahoželali Vašim najbližším, ale viete, že to na diaľku nebude ono?

Práve pre Vás sme tu my donáška kvetov Myjava E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. Splníme každé Vaše želanie. Pomôžeme Vám s výberom tej najvhodnejšej kytice pre každú príležitosť a odovzdáme ju obdarovanej osobe s Vašim odkazom, ručne písaným na priloženej kartičke spolu s kyticou krásnych kvetov. 
Vieme, že náš zákazník má veľkú radosť, keď môže obdarovať svojich milovaných, a preto, ak nám pri objednávke v poznámke uvediete, že chcete zažívať radosť spolu s Vašimi rodičmi, deťmi, manželkami, priateľkami..... ak budú súhlasiť, radi ich s kyticou odfotíme a pošleme Vám ju mms-kou alebo mailom. 

A kam v oklí Myjavy kytice doručujeme ? Kamkoľvek :

Stará Myjava, Brestovec, Poriadie, Stará Turá, Polianka, Hrašné, Jablonka, Vrbovce, Sobotište ....

 

Prajeme príjemný nákup

 

e-kvety