Skvelý výber kytíc, komunikácia na 100%, kuriér veľmi milý.

Tonko, Želiezovce 24.5.2019

Ďakujem za záchranu na poslednú chvíľu :) kytica bola úžasná !

Emil, Želiezovce 11.1.2019

ŽeliezovceNajspoľahlivejšia expresná donáška v Želiezovciach a širokom okolí so sviežimi kvetmi a ľudským prístupom - kvetinárstvo E- KVETY

Žijete mimo Slovenska a potrebujete doručiť kyticu v Želiezovciach ? Tak poďte na to a vyberte si z našej ponuky. Pripravili sme pre vás tie najkrajšie kytice z čerstvých sviežich kvetov a zoradili do kategórií podľa príležitosti. Vyberte si tú najkrajšiu a naši kuriéri ju doručia v Želiezovciach alebo okolí kedykoľvek a kamkoľvek - do úradu, školy, reštaurácie, nemocnice, práce alebo domov.

Neviete si poradiť s výberom tej správnej kytice ? Môžete sa na nás obrátiť na tel. čísle 0903/124849, na "chate" alebo mailom na info@e-kvety.eu a my vám ochotne pomôžeme.

Ku kytici, ktorú pripravia naše skúsené floristky priložíme vaše venovanie. Môžeme vám zaslať aj fotografiu kytice a obdarovanej, ak nás o to v objednávke požiadate.

Objednávku vyplníte veľmi jednoducho, vyberiete si spôsob platby, ktorý vám vyhovuje a to je všetko. O ostatné sa už postaráme my.

 

Prajeme pohodlný nákup

 

Vaše e-kvety