Krásne kytice, prehľadná stránka, príjemná a rýchla komunikácia, načas doručené !

Jarmila, Jelšava 13.8.2019

Veľká ochota zo strany pani, ktorá bola na telefóne a pomohla mi s výberom kytice, pretože, ako muž sa v tom nevyznám. Kyticu som potreboval doručiť v sobotu doobeda v Jelšave na poslednú chvíľu som si spomenul a Vy ako jediný ste boli schopný mi vyhovieť. Ďakujem

Štefan, Jelšava 30.11.2019

Jelšava



Donáška kytíc v Jelšave - nádherné kytice zo živých kvetov - kvetinárstvo E-KVETY

 

Radi by ste poslali kyticu živých kvetov vášmu oslávencovi v Jelšave ? Rozvoz kvetov zabezpečujeme v Jelšave v každý pracovný deň a ak si s nami dohodnete objednávku vopred počas týždňa, doručíme kvetinový dar aj v sobotu alebo v nedeľu. Donáška kvetov sa teší veľkej obľube, pretože pre obdarovaného je to veľké prekvapenie a ľudia to milujú. Radi sú obdarovanými ale aj obdarúvajú. Vždy netrpezlivo očakávajú reakciu oslávenca, ktorý ihneď po doručení kytice kontaktuje nášho zákazníka, aby s ním zdieľal svoju radosť. Ak patríte medzi tých nie veľmi smelých a otvorených ľudí, pomôžeme vám osloviť ženu vášho srdca anonymným doručením kytice. Kyticou z červených ruží jej môžete vyjadriť svoju náklonnosť a venovaním tlmočiť svoj záujem.

Kytice sme pre vás pripravili z rôznorodých kvetov, aby ste mali možnosť výberu. Zoradili sme ich do rôznych kategórií podľa druhu kvetov, príležitosti, ceny, farebnosti, aby ste mali rýchly prístup k vašej hľadanej kategórii. Kytice doručujeme na akékoľvek miesto či už pramo do školy, práce, úradu, reštaurácie, nemocnice ... domov. Kytice pre vás aranžujú floristky s dlhoročnou praxou a naši úslužní kurieri doručia váš kvetinový dar do rúk oslávenca.

Dnes je doba oveľa rýchlejšia ako voľakedy a preto je pre vás pripravený tento eshop so živými kvetmi. Máte možnosť z pohodlia príbytku alebo práce vybrať krásnu kyticu a my sa postaráme o to, aby bola doručená z čerstvých kvetov vašim milovaným.

 

Želáme vám pohodlný nákup