Som rád, že som našiel niekoho kto mi doručil kyticu v Spišskej Starej Vsi s takou ochotou a veľmi profesionálnym prístupom. Manželka bola nadšená !

Vieroslav, Spišská Stará Ves 11.9.2019

Vaše internetové kvetinárstvo ponúka množstvo krásnych kytíc, ale musím povedať, že tú ktorú ste doručili v túto sobotu mojej maminke v Spišskej Starej Vsi bola ešte krajšia ako na obrázku. Ďakujem

Oľga, Spišská Stará Ves 30.11.2019

Spišská Stará VesDonáška kytíc v Spišskej Starej Vsi - nádherné kytice zo živých kvetov - kvetinárstvo E-KVETY

 

Rozmýšľate ako čo najrýchlejšie doručiť krásnu kyticu k narodeninám v Spišskej Starej Vsi ? Rozvoz kytíc priamo na adresu domov, do práce, úradu, reštaurácie či školy v Spišskej Starej Vsi a širokom okolí realizujeme už niekoľko rokov. Svieže kytice pre vás pripravia naše floristky, ktoré majú dlhoročné skúsenosti a milujú kvety. Kuriéry sú nadšení svojou prácou, pretože doručenie kvetinového daru spolu s vašim venovaním je vždy spojené s množstvom pozitívnych emócií, ktoré im dodávajú chuť do práce.

Z množstva kytíc si môžete vybrať podľa príležitosti, farby alebo ceny. Ak nebudete vedieť akú kyticu zvoliť k vašej oslave vždy vám radi poradíme s výberom.Je veľa príležitostí, kedy obdarovať milovanú ženu, požiadať o odpustenie, alebo zaujať jej pozornosť. Samozrejme aj oslava narodenín, menín či privítanie nového člena rodiny sa nezaobíde bez krásnej kytice. Ak sa vaši milovaní nachádzajú v nemocnici alebo dome opatrovateľských služieb určite ich veľmi poteší, keď si na nich takouto formou spomeniete a potvrdíte váš záujem sviežou kyticou, ktorá bude dlho zdobiť ich stôl a dodávať im silu. Vaša láska sa rýchlo prenesie aj keď vy ste stovky kilometrov vzdialení.

 

Želáme vám príjemný nákup

 

e-kvety