Ďakujeme Vám z celého srdca, naši rodičia sa veľmi tešili z darčekových košov, tak sme radi, že sme ich mohli aj z diaľky obdarovať.

Imrich, Prievidza 19.9.2021

Veľmi dobrý eshop, krásne kytice, dobrá komunikácia. Vrelo odporúčam !

Iveta, Bojnice 15.12.2020

PrievidzaSpoľahlivá expresná donáška sviežich kvetovPrievidzi - kvetinárstvo E- KVETY

Zabudli ste, že dnes má sviatok niekto z vašich blízkych, alebo priateľov a potrebujete rýchlo doručiť kyticu kvetov v Prievidzi a okolí ? U nás ste na správnom mieste.

Pripravili sme pre vás online kvetinárstvo, kde sme kytice zoradili do kategórií, aby bol výber pre vás jednoduchší. Vyberte si tú najkrajšiu kyticu z našej ponuky a o jej doručenie v Prievidzi sa už postaráme. Naše skúsené floristky pre vás pripravia kyticu a kuriér ju doručí priamo do rúk obdarovanej. Samozrejme k nej pripojíme aj vaše venovanie, ktoré vyplníte spolu s potrebnými údajmi v objednávkovom formulári. Ak chcete zostať v anonymite, lebo ešte nemáte odvahu sa prejaviť, vaše želanie naplníme.

Kytice doručíme kamkoľvek potrebujete - do práce kde sa obdarovaná osoba práve nachádza, alebo domov, do reštautácie, firmy, úradu ....

Neviete si poradiť s výberom kytice ? Neváhajte sa na nás obrátiť s otázkou, radi Vám kedykoľvek pomôžeme či už telefonicky 0903/124 849, alebo mailom info@e-kvety.eu.

A kam v Prievidzi a okolí kytice doručujeme :

Hradec, Kopanice, Malá Lehôtka, Necpaly, Nové Mesto, Píly, Staré Mesto, Veľká Lehôtka, Dlhá ulica, Kopanice-Sever, Mládeže, Stred, Zapotôčky, Žabník, Nové Mesto, Kopaničky, Piesky, Púšť, Vápenica, Vlčie Kúty, Vrchy, Nedožery-Brezany, Lazany, Kanianka, Šútovce, Koturany, Opatovce nad Nitrou, Nováky, Handlová, Sebedražie, Kôš, Cigeľ, Zemianske Kostoľany, Malá Čausa, Veľká Čausa, Ráztočno .....

 

 

Užite si radosť z nakupovania