Prvýkrát som posielal takto kyticu manželke a mal som trochu obavu, ako to dopadne. Môžem teraz skonštatovať, že to vyšlo na jednotku! Žena sa veľmi tešila a kytica je nádherná!

Juraj, Dobšiná 27.7.2019

Som veľmi rada, že som našla práve Vašu donáškovú službu. Poslala som cez Vás už viackrát kyticu mojej rodine, pretože žijem mimo Slovenska a oni v Dobšinej. Vždy som bola veľmi spokojná a preto Vás odporúčam mojim priateľom a známym.

Olinka, 17.7.2019 Londýn

DobšináDonáška kytíc v Dobšinej - svieže kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Rozmýšlate aké prekvapenie pripraviť vašim blízkym, ktorí žijú v Dobšinej? Krásnu kyticu z čerstvých kvetov doručíme v Dobšinej a prekvapenie je isté !

Vyberiete si kyticu k akejkoľvek príležitosti, v objednávke vyplníte údaje aby sme ju mohli doručiť a obdarovná bude mať nádherný neopakovateľný deň, na ktorý bude ešte dlho spomínať a kytica bude dlho tešiť jej pohľad. Ponúkame kytice v rôznych farbách z mnohých druhov kvetov ruží, pivoniek, ľalií, alstormérií, karafiátov, chryzantém, tulipánov, gerbier, antúrií, strelícií, hortenzií ....... Ak budete mať pochybnosti o vhodnej kytici, neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou na "chate" alebo telefonicky 0903124849.

Kytice pre vás denne pripravujú naše floristky a kuriér ich bezpečne doručí priamo do rúk obdarovaneh osoby kamkoľvek kde sa vo vami určenom čase nachádza.

 

Prajeme pohodlný nákup

 

e-kvety