Milí naši zákazníci, v dňoch 26.9.2020 - 27.9.2020 objednávky nemôžeme z technických dôvodov prijímať a zrealizovať. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Nádherné kytice, príjemný prístup k zákazníkovi, vždy ochota pomôcť.

Erika, Kysucké Nové Mesto, 14.5.2018

Ďakujem za expresné doručenie ruží mojej manželke. Nádherná kytica splnila svoj účel. Všetky kolegyne jej ju obdivovali.

Ivo, Žilina 26.6.2018

Kysucké Nové MestoSpoľahlivá expresná donáška kvetov v Kysuckom Novom Meste so sviežimi kvetmi - kvetinárstvo E- KVETY

Chcete niekoho potešiť krásnou kyticou z čerstvých kvetov v Kysuckom Novom Meste alebo okolí ? Potrebujete doručiť anonymne kyticu červených ruží ? Niečo ste vypovedali v návale emócií a niekoho ste urazili ? To musíte ihneď napraviť !

Práve pre Vás sme pripravili internetové kvetinárstvo, kde si môžete vybrať z kytíc tú najvhodnejšiu k Vašej príležitosti. Naše floristky pre Vás pripravia kyticu a kuriér ju doručí priamo do rúk obdarovanej osoby spolu s venovaním, ktoré bude pripojené ku kytici. Ak si želáte zostať v utajení, pre nás je samozrejmosťou, že Vašu požiadavku dodržíme.

Donášku kvetov v Kysuckom Novom Meste a okolí doručujeme kamkoľvek si prajete do reštaurácie, nemocnice, školy, úradu, práce, domova dôchodcov alebo domov.

Sme online 24 hodín denne, kytice doručujeme aj počas víkendu ak objednávku zrealizujete cez pracovný týždeň. Kedykoľvek sa s nami môžete poradiť na kontakte 0903124849 alebo mailom info@e-kvety.eu

A kde v Kysuckom Novom Meste a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 
Rudinka, Rudina, Nesluša, Rudinská, Ochodnica, Dunajov, Kysucký Lieskovec, Lopušné Pažite, Dolný Vadičov, Horný Vadičov ...
 
Prajeme Vám príjemný nákup
 
e-kvety