Ďakujem za expresné doručenie ruží mojej manželke. Nádherná kytica splnila svoj účel. Všetky kolegyne jej ju obdivovali.

Ivo, Kysucké Nové Mesto 26.1.2022

Nádherné kytice, príjemný prístup k zákazníkovi, vždy ochota pomôcť.

Erika, Kysucké Nové Mesto, 14.5.2022

Kysucké Nové MestoSpoľahlivá expresná donáška kvetovKysuckom Novom Meste - čerstvé kvety - kvetinárstvo E- KVETY

Strávili ste so svojou milovanou nádherné chvíle a chcete ju obdarovať kyticou červených ruží, aby ste jej prejavili, ako vám na nej záleží? Kyticu z čerstvých ruží doručíme ešte dnes v Kysuckom Novom Meste, kamkoľvek  si budete želať. Je pre nás záväzkom splniť každé vaše prianie. Donáške kvetov sa venujeme už viac ako 9 rokov a sme profesionálmi vo svojom obore. 

Pripravili sme pre vás internetové kvetinárstvo, kde si z pohodlia domova či práce, môžete vybrať kyticu k akejkoľvek príležitosti. Ak chcete privítať doma vašich najbližších po pobyte v nemocnici, pripravte im milé prekvapenie a obdarte ich kyticou žltých kvetov, aby slnko zavítalo do ich domova. Pošlite im  k tomu kôš ovocia, aby sa čo najskôr zotavili so spomienkou na vás. 

Alebo ste museli odcestovať a nemôžete sa zúčastniť oslavy okrúhlych narodenín vašich blízkych? Sme tu pre vás pri každej rodinnej príležitosti. Kyticu, ktorú si vyberiete doručíme v Kysuckom Novom Meste spolu s vašim venovaním, ktoré si oslávenec prečíta priamo na oslave a tak bude vedieť, že ste naňho nezabudli v jeho veľký deň.

Donášku kvetov v Kysuckom Novom Meste a okolí doručujeme kamkoľvek si prajete do reštaurácie, nemocnice, školy, úradu, práce, domova dôchodcov alebo domov.

A kde v Kysuckom Novom Meste a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 
 
Rudinka, Rudina, Nesluša, Rudinská, Ochodnica, Dunajov, Kysucký Lieskovec, Lopušné Pažite, Dolný Vadičov, Horný Vadičov ...
 
Užite si radosť z obdarovania