Musím Vás iba pochváliť ! Vaše kytice sú vždy prekrásne, jednanie ústretové, na čas doručené.

Zdenka, Ilava 20.7.2019

Našej milovanej mamičke sme poslali kyticu a bolo to veľké prekvapenie, všetky susedky hneď o tom vedeli, Chcem sa Vám ešte raz poďakovať, že ste nám pomohli pripraviť takúto oslavu.

Henrieta, Ilava 18.5.2019

IlavaDonáška kvetov v Ilave - svieže kytice -kvetinárstvo E-KVETY

 

Potrebujete doručiť kyticu z čerstvých kvetov v Ilave? Kyticu pre Vás pripravia naše skúsené floristky a doručia v Ilave a okolí ešte v deň vašej objednávky. Kyticou objednanou v našom online kvetinárstve urobíte radosť svojim blízkym, priateľom, mamičke, sestre či manželke kdekoľvek sa v Ilave nachádzajú.

Objednávku môžete vytvoriť priamo z pohodlia vášho domova či kancelárie alebo dovolenky. Aj pre vás, ktorý žijete mimo Slovenska je naše online kvetinárstvo pripravené výjsť v ústrety. Máte možnosť obdarovať aj takto na diaľku svojich milovaných v Ilave a okolí, objednávku vytvoríte priamo v našom e-shope za pár minút a tu si zvolíte aj spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. Akceptujeme všetky platobné karty, internetbanking, platbu PayPal či vklad na účet. Ku kytici môžete pripojiť aj vaše venovanie, ktoré bude písané na kartičke a odovzdané spolu s kyticou.

Ak sa nás chcete na čokoľvek spýtať sme tu vždy pre vás na "chate" alebo na čísle 0903124849.

 

Prajeme pohodlný nákup

 

e-kvety