Ďakujem za doručenie nádhernej kytice z červených ruží mojej snúbenici ! Budem Vás odporúčať všetkým mojim kamarátom. Bolo to veľké prekvapenie!

Rudolf, Giratlovce 15.6.2019

Kytice máte na stránke krásne, ale musím povedať, že tá čo prišla maminke bola v skutočnosti ešte krajšia a väčšia.

Amálka, Giraltovce 1.8.2019

GiraltovceDonáška kvetov v Giraltovciach - nádherné kytice z čerstvých kvetov - kvetinárstvo E-KVETY

 

Potrebujete doručiť kyticu kvetov v Giraltovciach ako ospravedlnenie? Alebo ako prekvapenie poslať k narodeninám? Vyčaríme z kvetov nádhernú kyticu a doručíme v Giraltovciach ale aj širokom okolí. Vašim milovaným pripravíte neopakovateľný deň plný lásky a nádherných myšlienok, v ktorých budú spolu s Vami. Ale aj vy zažijete chvíle plné očakávania a radosti, keď kvetinový dar dorazí k oslávencovi, ten okamžite kontaktuje svojho darcu a teší sa splu s ním. Vieme to, lebo máme tú česť už niekoľko rokov zažívať tieto krásne chvíle šťastia spolu s vami. A aby sme nezabudli, kytica bude doručená aj s vašim venovaním, ktoré si sami pripravíte a my ho priložíme ku kytici. Kurier ju odovzdá do rúk oslávenca v deň, ktorý si určíte v objednávke.

Môžete si vybrať z množstva iba pre vás pripravených čarovných kytíc a priamo tu v e-shope urobiť objednávku. Zvládnete to v troch jednoduchých krokoch - vyberiete kyticu - vypíšete údaje k donáške - zvolíte si spôsob platby. A to je všetko ! O ostatné sa už postaráme my.

 

Tak poďte na to a vyberte tú najkrajšiu

 

e-kvety