Veľmi dobrá komunikácia s operátorkou, krásne kytice, široký výber, doručenie v presne zvolený čas. Vrelo odporúčam.

Jano, Neverice 12.1.2023

Sme radi, že sme natrafili na Vašu donáškovú službu. Potrebovali sme doručiť kyticu spolu s darčekovým košom mojej maminke a začali sme hľadať na poslednú chvíľu, pretože najskôr sme sa chceli osobne zúčastniť na oslave. Bohužiaľ, osud nám to nedoprial. Boli ste jediný, kto bol ochotný doručiť náš dar v nedeľu za čo Vám veľmi chceme poďakovať. Kytica bol nádherná a darčekový kôš tak isto. Ďakujeme

Zuzana a Jana, Mankovce 10.7.2022

Zlaté MoravceSpoľahlivá expresná donáška kytíc v Zlatých Moravciach - vždy čerstvé kvety  - kvetinárstvo E-KVETY

Vítame vás v našom kvetinárstve, kde sme pre vás pripravili veľký výber kytíc rôznych druhov, ku každej príležitosti, s doručením v Zlatých Moravciach a okolí do 90 minút. U nás ste v najlepších rukách. Postaráme sa o to, aby vami vybraná kytica bola naaranžovaná podľa vášho vkusu z čerstvých kvetov, a aby váš oslávenec s kyticou obdržal aj vaše venovanie pripojené na lístočku. Kvety v Zlatých Moravciach doručíme kamkoľvek si budete priať v čase, ktorý si určíte vy. 

Bývajú to aj pre nás chvíle plné prekvapení a dojatia. Poznáme vaše netrpezlivé očakávanie, kedy zazvoní telefón, alebo pípne správa o veľkom prekvapení, aké zažil oslávenec. Je to vždy radosť na oboch stranách, a je našim hnacím motorom, vidieť, koľko lásky je na svete, keď máme okolo seba ľudí, ktorých môžme obdarovať. 

Objednávku si vytvoríte veľmi rýchlo iba v troch krokoch. Ako prvé si vyberiete kyticu, ktorá vás oslovila a je vhodná pre príležitosť, ktorá nastala vo vašom živote. Potom v objednávkovom formulári vyplníte potrebné údaje k donáške a v poslednom kroku si zvolíte spôsob platby. Donáška je už v našich rukách a urobíme všetko preto, aby vaše prekvapenie vyšlo na 100%. 

A kam v Zlatých Moravciah a okolí kytice doručujeme? Do všetkých okolitých obcí:

Tesárske Mlyňany, Beladice, Neverice, Mankovce, Slepčany, Malé Vozokany, Veľké Vozokany, Čierne Kľačany, Volkovce, Čaradice, Tekovské Nemce, Žitavany, Topoľčianky, Obyce, Machulince, Martin nad Žitavou, Slažany, Hosťovce ....

 

Želáme vám radosť z obdarovania