Bola som veľmi spokojná s extrémne dobrým servisom. Kvety som objednala na poslednú chvíľu ktoré došli presne v čas. Kytica sa mame veľmi páčila. Určite použijem E-kvety aj v budúcnosti pretože sa dá na tento servis spoľahnúť.

Olívia, 12.5.2019 Kremnica

Veľmi pekne Vám ďakujem za doručenie kytice pre moju mamu, v deň jej narodenín. Bola z nej nadšená a dojatá. Pani kvetinárka má veľmi šikovné ruky. Aj hodina bola pri doručení dodržaná, za čo tiež ďakujem. Odporúčam každému kto chce niekoho prekvapiť a potešiť a vzdialenosť mu nedovoľuje, aby to uskutočnil osobne.

Ingrid, 24.9.2018

KremnicaDonáška kvetov v Kremnici - svieže kytice -kvetinárstvo E-KVETY

 

Potrebujete doručiť kyticu z čerstvých kvetov v Kremnici? Kyticu pre Vás pripravia naše skúsené floristky a doručia v Kremnici a okolí ešte v deň vašej objednávky. Kyticou objednanou v našom online kvetinárstve urobíte radosť svojim blízkym, priateľom, mamičke, sestre či manželke kdekoľvek sa v Kremnici nachádzajú.

Objednávku môžete vytvoriť priamo z pohodlia vášho domova či kancelárie alebo dovolenky. Aj pre vás, ktorý žijete mimo Slovenska je naše online kvetinárstvo pripravené výjsť v ústrety. Máte možnosť obdarovať aj takto na diaľku svojich milovaných v Kremnici a okolí, objednávku vytvoríte priamo v našom e-shope za pár minút a tu si zvolíte aj spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. Akceptujeme všetky platobné karty, internetbanking, platbu PayPal či vklad na účet. Ku kytici môžete pripojiť aj vaše venovanie, ktoré bude písané na kartičke a odovzdané spolu s kyticou.

Ak sa nás chcete na čokoľvek spýtať sme tu vždy pre vás na "chate" alebo na čísle 0903124849.

 

Prajeme pohodlný nákup

 

e-kvety