Hľadala som niekoho, kto by vedel doručiť kyticu ruží mojej dcérke, ktorá žije v Bratislave. Som rada, že mi moja priateľka odporučila práve Vás. Od začiatku komunikácie až po finálne odovzdanie kytice - výborná spolupráca a krásne prekvapenie, takže bola radosť na oboch stranách. Ešte raz veľká vďaka!

Alžbeta, Horná Streda 11.10.2020

Dobrý večer! Ďakujem Vám za doručenie a peknú kyticu, prijímateľka bola veľmi potešená a tlmočila mi, aká nádherná kytica jej zdobí izbu! Urobili ste nám obrovskú radosť!

Tomáš, Bratislava 9.1.2021

BratislavaNajlepšia expresná donáška kvetov v Bratislave - čerstvé kvety - najlepšie ceny - kvetinárstvo E - KVETY

Chcete ešte dnes prekvapiť priateľku, mamičku alebo manželku krásnou kyticou červených ruží a hľadáte spoľahlivé kvetinárstvo v Bratislave, ktoré doručí Vašu vysnívanú kyticu? Stačí, ak si vyberiete z našej online ponuky kvetov a naše floristky pre vás pripravia tú najkrajšiu kyticu, ktorú kurier obratom doručí spolu s vašim venovaním priamo na adresu v Bratislave alebo blízkom okolí, či už do nemocnice, domov, reštaurácie, práce, školy, domova dôchodcov ....... 

Je naozaj veľa príležitostí, kedy chcete potešiť svojich blízkych, priateľov, obchodných partnerov, deti či rodičov. Máte možno príbuzných, ktorí žijú a pracujú v Bratislave a chcete im popriať k narodeninám, meninám, ku skorému uzdraveniu alebo promóciám. Tých príležitostí kedy povedať " ďakujem " " všetko najlepšie ! " je neúrekom.

Ak si nie ste istý a potrebujete poradiť pri výbere kytice, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na 0903 124 849, chat alebo info@e-kvety.eu radi Vám poradíme a pomôžeme :). Pre lepšiu orientáciu sme v našom online kvetinárstve zoradili kytice podľa príležitosti, druhu kvetov, ceny ...... možno práve toto zoradenie vám bude nápomocné. 

Donášku kvetov a kytíc  v Bratislave  ( mestské časti Staré mesto, Ružinov, Vrakuňa, Dolné Hony, Nové mesto, Podunajské Biskupice, Rača, Vajnory, Karlova Ves, Dúbravka, Lamač, Devín, Devínska Nová Ves, Záhorská Bystrica, Petržalka, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Marianka, Rovinka, Dunajská Lužná, Malinovo, Miloslavov, Tomášov, Ivánka pri Dunaji, Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Most pri Bratislave ) vieme doručiť aj v deň objednania kytice do 2 hodín. Donášku kytíc pre Vás zabezpečujeme denne aj počas sviatkov a víkendov na presne Vami určený čas. Naši kuriéri ku každému zákazníkovi pristupujú s osobnou pozornosťou :) takže u nás máte istotu, že s kyticou doručíme aj dobrú náladu a milý úsmev :). Prinášame k Vašim blízkym nie len kytice ale aj emócie, pretože vieme, aké je to pre Vás dôležité

 

Užite si radosť z obdarovania