Objednávky kytíc doručujeme len po telefonickom potvrdení na tel. čísle +421903124849Hľadala som niekoho, kto by vedel doručiť kyticu ruží mojej dcérke, ktorá žije v Bratislave. Som rada, že mi moja priateľka odporučila práve Vás. Od začiatku komunikácie až po finálne odovzdanie kytice - výborná spolupráca a krásne prekvapenie, takže bola radosť na oboch stranách. Ešte raz veľká vďaka!

Alžbeta, Horná Streda 11.10.2017

Dobrý večer! Ďakujem Vám za doručenie a peknú kyticu, prijímateľka bola veľmi potešená a tlmočila mi, aká nádherná kytica jej zdobí izbu! Urobili ste nám obrovskú radosť!

Tomáš, Bratislava 9.1.2015

BratislavaExpresná a spoľahlivá donáška v Bratislave a vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E- KVETY

Sme profesionálni floristi a preto je pre nás dôležitá Vaša spokojnosť. Kytice pre Vás pripravujeme vždy z čerstvých kvetov a na ich výbere si dávame mimoriadne záležať.

Naše floristky pripravia akúkoľvek kyticu podľa Vášho želania, stačí keď im poviete, aká je Vaša predstava. Kuriér Vašu objednávku doručí ZDARMA v rámci celej Bratislavy a širokého okolia.

Donášku kvetov a kytíc  v Bratislave ( mestské časti Staré mesto, Ružinov, Vrakuňa, Dolné Hony, Nové mesto, Podunajské Biskupice, Rača, Vajnory, Karlova Ves, Dúbravka, Lamač, Devín, Devínska Nová Ves, Záhorská Bystrica, Petržalka, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Marianka, Rovinka, Dunajská Lužná, Malinovo, Miloslavov, Tomášov, Ivánka pri Dunaji, Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Most pri Bratislave ) vieme doručiť aj v deň objednania kytice do 2 hodín. Donášku pre Vás zabezpečujeme denne aj počas sviatkov a víkendov na presne Vami určený čas. Naši kuriéri ku každému zákazníkovi pristupujú s osobnou pozornosťou :) takže u nás máte istotu, že s kyticou doručíme aj dobrú náladu a milý úsmev :). Prinášame k Vašim blízkym nie len kytice ale aj emócie, pretože vieme, aké je to pre Vás dôležité

Je naozaj veľa príležitostí, kedy chcete potešiť svojich blízkych, priateľov, obchodných partnerov, deti či rodičov. Máte možno príbuzných, ktorí žijú a pracujú v Bratislave a chcete im popriať k narodeninám, meninám, ku skorému uzdraveniu alebo promóciám. Vyberte si tú, ktorá sa Vám páči najviac a mi ju doručíme spolu s Vašim venovaním na akékoľvek miesto v Bratislave, či už to je do nemocnice, práce, školy, domova dôchodcov ......

Ak potrebujete poradiť pri výbere kytice, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na 0903 124 849, chat alebo info@e-kvety.eu radi Vám poradíme a pomôžeme :)

 

Vaše e-kvety