Som spokojný, kytica sa manželke veľmi páčila, bola rozžiarená a to ma naozaj potešilo.

Ivan, Slovenské Krivé 13.2.2018

Najlepšia donášková služba s akou som sa stretla, ďakujem za skvelú spoluprácu. Kytica bola naozaj nádherná !

Klaudia, Humenné 14.11.2017

HumennéNajlepšia expresná donáška čerstvých kvetov v Humennom - kvetinárstvo E-KVETY

Chcete niekoho prekvapiť kyticou červených ruží ? Žijete stovky kilometrov od Humenného ale veľmi vám záleží, aby ste boli súčasťou rodiny, vždy nablízku Vašich milovaných ? Chcete ich potešiť kyticou a zaželať im všetko najlepšie k narodeninám, popriať k ich sviatku, alebo ich potešiť pri akejkoľvek príležitosti ?

Práve pre vás sme tu my donáška kvetov Humenné E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. U nás ste vy na prvom mieste. Pripravili sme pre vás eshop s kyticami ku každej príležitosti. Poradíme vám pri výbere tej najvhodnejšej k vašej príležitosti, alebo pomôžeme pri vašej objednávke. Kyticu doručíme vo vami zvolenom čase obdarovanej osobe spolu s vašim venovaním. Poznáme našich zákazníkov a vieme, akú veľkú radosť majú a sú plní očakávania, keď sa kytica odovzdáva. Preto nás neváhajte požiadať pri vašej objednávke, aby sme vám zaslali mms-kou alebo mailom foto z odovzdávania kytice.

Čo je pre Vás ešte dôležité vedieť ?

Kytice doručujeme každý deň od 8:00 do 20.00 hod., aj do 90 minút od objednania. Doručenie kvetinového daru je u nás možné aj počas víkendu, ale je potrebné, aby ste si objednávku dohodli už počas pracovného týždňa. Sme online 24 hodín denne a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903 124 849. 

Každej objednávke a zákazníkovi sa venujeme individuálne a práve preto máme toľko spokojných zákazníkov.

Kuriér doručí Vašu objednávku kdekoľvek kde sa vo vami určenom čase obdarovaná osoba nachádza - či už v práci, reštaurácii, doma, úrade, škole, v nemocnici ......

A kde v Humennom a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 
Adidovce, Brestov, Gruzovce, Jankovce, Kamienka, Košarovce, Lieskovec, Maškovce, Rovné, Topoľovka, Baškovce, Černina, Hankovce, Hrubov, Jasenov, Koškovce, Porúbka, Rohožník, Turcovce, Závada, Brekov, Jabloň, Ruská Poruba, Sopkovce, Závadka .......
 
Príjemný nákup vám prajú e-kvety