Som spokojný, kytica sa manželke veľmi páčila, bola rozžiarená a to ma naozaj potešilo.

Ivan, Slovenské Krivé 13.7.20121

Najlepšia donášková služba s akou som sa stretla, ďakujem za skvelú spoluprácu. Kytica bola naozaj nádherná !

Klaudia, Humenné 14.11.2017

HumennéNajlepšia expresná donáška čerstvých kvetovHumennom - najlepšie ceny - kvetinárstvo E - KVETY

Sedíte v upršanom Londýne a myslíte na dnešnú oslavu, ktorá prebieha u vašich milovaných v Humennom ? My vás razom prenesieme k nim. Doručíme kyticu kvetov originálne viazanú v Humennom a širokom okolí ešte dnes kamkoľvek potrebujete. Či už priamo domov, do práce, reštautácie kde sa oslava koná. Áno aj počas víkendu a sviatkov. Je dobre vedieť, že u nás ste v tom najlepšom kvetinárstve, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. 

Rozumieme vašim potrebám a máme dlhoročné skúsenosti s doručením kytíc v Humennom. Vieme, akú radosť vám prináša, keď sa môžete z veľkej diaľky priblížiť prostredníctvom kvetov až do domovov vašich najbližších. V živote sa udejú rôzne situácie a niekedy vypovieme niečo, čo potom veľmi ľutujeme. Všetko ide napraviť a niekedy je lepšie to povedať kvetmi, ktoré obmäkčia každú dušu a napísať na lístoček slová na vysvetlenie a požiadať o odpustenie. 

Čo je pre Vás ešte dôležité vedieť ?

Kytice doručujeme každý deň od 8:00 do 20.00 hod., aj do 90 minút od objednania. Doručenie kvetinového daru je u nás možné aj počas víkendu, ale je potrebné, aby ste si objednávku dohodli už počas pracovného týždňa. Sme online 24 hodín denne a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903 124 849. 

A kde v Humennom a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Adidovce, Brestov, Gruzovce, Jankovce, Kamienka, Košarovce, Lieskovec, Maškovce, Rovné, Topoľovka, Baškovce, Černina, Hankovce, Hrubov, Jasenov, Koškovce, Porúbka, Rohožník, Turcovce, Závada, Brekov, Jabloň, Ruská Poruba, Sopkovce, Závadka .......
 
Želáme vám radosť z obdarovania