Objednávky kytíc doručujeme len po telefonickom potvrdení na tel. čísle +421903124849Veľmi ste mi urobili radosť, zabudol som na dnešné narodeniny mojej priateľky a takto som to zvládol oveľa lepšie a nápaditejšie :) ako po iné roky .... moja Lucia dostala prvýkrát kyticu takouto cestou :)

Ondrej, Banská Bystrica 18.8.2017

Tak ako som sľúbila sa ozývam. Donáška vyšla na 1 - tku, rodičia boli veľmi potešení nádhernou kyticou a darčekovým košom. Ešte raz ďakujem a želám veľa spokojných zákazníkov.

Eva, Banská Bystrica 7.1.2018

Banská BystricaDonáška kvetov v Banskej Bystrici - svieže kvety - krásne kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Ak chcete niekoho potešiť krásnou kyticou, či už mamičku, babičku, priateľku, manželku, otca, alebo Vašich klientov - práve pre Vás sme pripravili naše online kvetinárstvo.

Nájdete tu množstvo kytíc ku každej príležitosti a ľahko v pohodlí domova, môžete v troch krokoch zrealizovať Vašu objednávku.

Spolu s Vašim odkazom ju kuriér doručí kamkoľvek budete požadovať a odovzdá ju priamo obdarovanej osobe. Naši zákazníci už vedia, že pre nás je samozrejmosťou ak nás o to v objednávke požiadajú a obdarovaný s tým súhlasí, zasielame foto z doručenia kvetinového daru.

Ak potrebujete rýchle doručenie kytice, aj to pre Vás vieme zabezpečiť najneskôr do 2 hodín od objednania. Kurier Vašu objednanú kyticu doručí aj počas soboty a nedele ak objednávka bude zrealizovaná počas pracovných dní. Ak sa potrebujete čokoľvek spýtať alebo poradiť, vždy nás zastihnete na tel. kontakte 0903 124 849

A kam v Banskej Bystrici a okolí kytice doručujeme ? Kamkoľvek požadujete:

Iliaš, Jakub, Kostiviarska, Kráľova, Kremnička, Majer, Podlavice, Radvaň, Rakytovce, Rudlová, Sásová, Skubín, Šalková, Uľanka, Fončorda, Senica, sídlisko SNP, Uhlisko, Fortnička, Karlovo, Nový Svet, Trosky, Štiavnička, Špania Dolina, Harmanec, Riečka, Malachov, Tajov, Kordíky, Horné Pršany, Badín, Vlkanová, Hronsek, Horná Mičiná, Čerín, Dúbravica, Poníky ...

 

Príjemný nákup