Rada by som sa poďakovala za skvelú spoluprácu. Rýchle spracovanie objednávky, krásna kytica a rýchle doručenie zásielky. Bezproblémová platba. Vrelo odporúčam. Ďakujem a teším sa na ďalší nákup.

Lea, Horný Hričov 12.1.2023

Skvelý výber, výborná komunikácia, doručenie 7 dní v týždni. Maximálna spokojnosť.

Otakar, Bytča 14.7.2022

BytčaSpoľahlivá expresná donáška kytíc v Bytči - vždy čerstvé kvety - kvetinárstvo E-KVETY

Hľadáte niečo špeciálne pre milovanú polovičku k vášmu spoločnému výročiu ?  Vyberte si kyticu červených ruží a my ju dnes doručíme v Bytči priamo do rúk obdarovanej. Pripravíte jej veľké prekvapenie, na ktoré tak skoro nezabudne. 

Kyticou červených ruží vyjadríte svoju lásku, ktorú prežívate spoločne už niekoľko rokov. Ruže sú špeciálnym kvetom, pre tú najdôležitejšiu ženu vo vašom živote, ktorým vyjadríte všetko čo cítite. Ženy kvety milujú a radi sa nechajú hýčkať a užívajú si vašu pozornosť. Už veľa rokov plníme vaše sny a ku každej objednávke a zákazníkovi máme individuálny prístup. 

Alebo chcete obdarovať vašich blízkych a priateľov v Bytči ? Naše kvetinárstvo sa postará aj o to. Pripravili sme pre vás širokú ponuku kytíc ku každej príležitosti, ktorá môže nastať vo vašej rodine. Stačí si vybrať kyticu, ktorá vám padne do oka, a náš kurier ju v Bytči alebo blízkom okolí doručí kamkoľvek potrebujete. V pohodlí vášho domova, či sa nachádzate na Slovensku, alebo v zahraničí môžete iba v troch rýchlych krokoch vytvoriť objednávku a o ostatné sa už postaráme my. 

Platiť môžete u nás akýmkoľvek spôsobom, ktorý je pre vás najvhodnejší - PayPal, vklad na účet v SLSP, internetbankingom, online prevodom alebo platobnou kartou. 

A kam v okolí Bytče kytice doručujeme ? V blízkom okolí :

Kotešová, Veľké Rovné, Kolárovice, Petrovice, Štiavnik, Hvozdnica, Predmier, Maršová - Rašov, Plevník - Drienové, Jablonové, Hlboké nad Váhom, Hričovské Podhradie, Dolný Hričov, Horný Hričov ......

 

 

Želáme vám radosť z obdarovania