Rada by som sa poďakovala za skvelú spoluprácu. Rýchle spracovanie objednávky, krásna kytica a rýchle doručenie zásielky. Bezproblémová platba. Vrelo odporúčam. Ďakujem a teším sa na ďalší nákup.

Lea, Horný Hričov 12.10.2018

Skvelý výber, výborná komunikácia, doručenie 7 dní v týždni. Maximálna spokojnosť.

Otakar, Bytča 14.7.2018

BytčaNádherné kytice doručíme ešte dnes v Bytči - kvetinárstvo E-KVETY

Potrebujete obdarovať vašich blízkych a priateľov v Bytči ? Naše kvetinárstvo sa o to postará. Stačí keď si vyberiete kyticu z našej ponuky, ktorú sme pre vás pripravili a náš kurier ju v Bytči alebo blízkom okolí doručí kamkoľvek potrebujete. V pohodlí vášho domova, či sa nachádzate na Slovensku alebo v zahraničí môžete iba v troch rýchlich krokoch vytvoriť objednávku, floristky kyticu pre vás naaranžujú z čerstvých kvetov a kuriér ju odovzdá spolu s vašim odkazom pripojeným ku kytici.

Platiť môžete u nás akýmkoľvek spôsobom, ktorý je pre vás najvhodnejší - PayPal, vklad na účet v SLSP, internetbankingom, online prevodom alebo platobnou kartou. Máme skúsenosť, že keď kyticu odovzdáme, obdarovaní väčšinou hneď volajú objednávateľovi a podelia sa o svoje prvé dojmy z doručenia kvetinového daru. Ak chcete pripojiť nejakú sladkosť ku kytici, stačí si vybrať z doplnkového tovaru, ktorý ponúkame.

A kam v okolí Bytče kytice doručujeme ? V blízkom okolí :

Kotešová, Veľké Rovné, Kolárovice, Petrovice, Štiavnik, Hvozdnica, Predmier, Maršová - Rašov, Plevník - Drienové, Jablonové, Hlboké nad Váhom, Hričovské Podhradie, Dolný Hričov, Horný Hričov ......

 

Prajeme príjemný nákup

 

e-kvety