ďakujem ...... skvelé že ste

Lenka, Vrútky 11.1.2021

Ďakujem Vám, že ste mi uľahčili život, svojou prívetivosťou, ústretovosťou a snahou nájsť východisko ...a to všetko Vaším pekným zamatovým hlasom.

Anna, Martin 24.9.2021

MartinExpresná donáška čerstvých kvetov Martine - kvetinárstvo E- KVETY

Chcete prekvapiť svoju manželku či priateľku a poslať jej kyticu červených ruží priamo ku dverám v Martine? Žijete mimo Slovenska a chcete niekoho zo svojich blízkych obdarovať kvetmi alebo darčekovým košom? Ak ste vypovedali niečo čo vás teraz mrzí a potrebujete sa ospravedlniť, aj pre vás máme riešenie. Pripravili sme výber tých najkrajších kytíc aranžovaných s láskou, ktoré prehovoria za vás. Ku každej kytici môžte pripojiť aj vaše venovanie, ktoré doručíme spolu s kyticou. Chcete zostať v utajení? Ak je to vaše želanie, je to pre nás samozrejmosť :) Sme špecialisti na doručenie kvetov v Martine, pretože svoju prácu berieme ako poslanie.

Objednávku vytvoríte veľmi ľahko v troch rýchlych krokoch z pohodlia vášho domova. Ak budete potrebovať s čímkoľvek poradiť, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať sme tu pre Vás. 

A kam a kedy kytice doručujeme ? Kamkoľvek potrebujete či už do úradu, práce, reštaurácie, domov, nemocnice, pôrodnice, domova dôchodcov .....Kvety doručujeme 7 dní v týždni, objednávky prijímame nonstop a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903124849

V Martine a širokom okolí doručujeme kytice, kvetinové boxy alebo darčekové koše :

Ľadoveň-Jahodníky-Tomčany, Stred, Sever, Košúty, Priekopa, Zúturčie, Podháj-Stráne, Vrútky, Sučany, Turany, Turčianska Štiavnička, Turčianske Kľačany, Lipovec, Podhradie, Ratkovo, Krpeľany, Košťany nad Turcom, Dražkovce, Dolný Kalník, Záborie, Sklabiňa, Valča, Rakovo .....

 

Užite si radosť z obdarovania