Zatiaľ som bol veľmi spokojný, kvety super ako má byť. Nekupujem prvýkrát a preto Vám úplne dôverujem a ďakujem.

Štefan, Martin 8.8.2017

ďakujem ...... skvelé že ste

Lenka, Vrútky 11.1.2018

MartinExpresná donáška čerstvých kvetov v Martine - kvetinárstvo E- KVETY

Žijete mimo Slovenska a chcete niekoho zo svojich blízkych obdarovať krásnou kyticou alebo darčekovým košom? Niečo ste povedali, vyviedli a neviete ako sa ospravedlniť? Pre vás sme pripravili výber tých najkrajších kytíc aranžovaných s láskou, ktoré prehovoria za vás. Samozrejme ku každej kytici môžte pripojiť aj Vaše venovanie, ktoré doručíme spolu s kyticou.

A kam a kedy kytice doručujeme ? Kamkoľvek potrebujete či už do úradu, práce, reštaurácie, domov, nemocnice, pôrodnice, domova dôchodcov .....Kvety doručujeme 7 dní v týždni, od 8.00 do 20.00 hod., objednávky prijímame nonstop a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903124849. Chcete zostať v utajení? Ak je to vaše želanie, je to pre nás samozrejmosť :)

Objednávku môžete vytvoriť veľmi ľahko z pohodlia vášho domova. Ak budete potrebovať s čímkoľvek poradiť, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať sme tu pre Vás.

V Martine a širokom okolí doručujeme kytice, kvetinové boxy alebo darčekové koše :

Ľadoveň-Jahodníky-Tomčany, Stred, Sever, Košúty, Priekopa, Zúturčie, Podháj-Stráne, Vrútky, Sučany, Turany, Turčianska Štiavnička, Turčianske Kľačany, Lipovec, Podhradie, Ratkovo, Krpeľany, Košťany nad Turcom, Dražkovce, Dolný Kalník, Záborie, Sklabiňa, Valča, Rakovo .....