Som veľmi rád, že ponúkate donášku kvetov aj priamo do kúpeľov v Rajeckých Tepliciach, kde sa tento rok nachádzala moja manželka v deň nášho výročia a ja som ju mohol aspoň takto na diaľku obdarovať krásnou kyticou.

Andrej, Bratislava 17.10.2019

Chcem sa Vám ešte raz poďakovať aj takto písomne za nádhernú kyticu, ktorú ste pre mňa už druhýkrát doručili.

Martina, Rajecké Teplice 11.11.2019

Rajecké TepliceDonáška kytíc v Rajeckých Tepliciach - nádherné kytice zo živých kvetov - kvetinárstvo E-KVETY

 

Rozvoz sviežich kytíc v Rajeckých Tepliciach zabezpečujeme už niekoľko rokov a sme poctení, že môžme byť súčasťou vašich príbehov. Doručenie kvetov v Rajeckých Tepliciach a širokom okolí je možné kamkoľvek si budete priať - do kúpeľov, školy, práce, úradu, reštaurácie či domov. Kyticu si môžete objednať priamo v našom eshope a v objednávkovom formulári vyplaníte údaje potrebné k odovzdaniu kvetinového daru. V poslednom kroku si zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje a potom už len čakáte na reakciu vášho oslávenca. Tá býva okamžitá po prebratí kytice, pretože je to vždy veľkým prekvapením a radosťou o ktorú sa musí s vami podeliť. Aj pre nás je doručenie kytice veľkým zážitkom kedy sme súčasťou obrovských emócií. Naša práca nás napĺňa a robí šťastnými vďaka vám ! a veríme, že je to odzrkadlené aj vo všetkých doručených kyticiach.

Pripravili sme pre vás množstvo kytíc z rôznorodých kvetov, aby ste si mohli vybrať tú naj ku každej príležistosti či už k narodeninám, meninám, alebo ak chcete privítať niekoho doma po návrate z nemocnice, aby ste mu dodali silu pri jeho liečbe, či prekvapiť niekoho anonymným doručením a vyvolať v ňom záujem.

Ak potrebujete poradiť pri výbere kytice, alebo sa spýtať na čokoľvek ohľadom rozvozu kvetov neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť telefonicky 0903124849, mailom alebo na našom "chate".

 

Príjemné chvíle strávené pri výbere kytice vám prajú

e-kvety