Ďakujem za krásnu kyticu ruží, bola naozaj nádherná, podľa mojich predstáv.

Ľuboš, Zákamenné 15.1.2018

Krásne kytice, široká ponuka, príjemná komunikácia a vždy snaha poradiť.

Róbert, Skalité 17.11.2017

ČadcaExpresná donáška čerstvých kvetov v Čadci - kvetinárstvo E- KVETY

Žijete mimo Slovenska a chcete niekoho zo svojich blízkych obdarovať krásnou kyticou alebo darčekovým košom v Čadci alebo okolí? Niečo ste povedali, vyviedli a neviete ako sa ospravedlniť? Pre vás sme pripravili výber tých najkrajších kytíc aranžovaných s láskou, ktoré prehovoria za vás. Samozrejme ku každej kytici môžte pripojiť aj Vaše venovanie, ktoré doručíme spolu s kyticou.

A kam a kedy kytice doručujeme? Kamkoľvek potrebujete či už do úradu, práce, reštaurácie, domov, nemocnice, pôrodnice, domova dôchodcov .....Kvety doručujeme 7 dní v týždni, objednávky prijímame nonstop a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903124849. Chcete zostať v utajení? Ak je to vaše želanie, je to pre nás samozrejmosť :)

Objednávku môžete vytvoriť veľmi ľahko z pohodlia vášho domova. Ak budete potrebovať s čímkoľvek poradiť, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať sme tu pre Vás.

V Čadci a širokom okolí doručujeme kytice, kvetinové boxy alebo darčekové koše :

Dunajov, Korňa, Nová Bystrica, Podvysoká, Skalité, Svrčinovec, Zákopčie, Čierne, Klokočov, Krásno nad Kysucou, Olešná, Radôstka, Stará Bystrica, Turzovka, Zborov nad Bystricou, Dlhá nad Kysucou, Makov, Raková ........

 

Príjemný nákup