Krásne kytice, široká ponuka, príjemná komunikácia a vždy snaha poradiť.

Róbert, Skalité 17.10.2021

Ďakujem za krásnu kyticu ruží, bola naozaj nádherná, podľa mojich predstáv.

Ľuboš, Zákamenné 15.1.2021

ČadcaSpoľahlivá expresná donáška čerstvých kvetov v Čadci - kvetinárstvo E - KVETY

Chcete prejaviť vďaku niekomu z vašich blízkych a poslať kyticu živých kvetov v Čadci a okolí? Alebo sa potrebujete ospravedlniť a vyraziť dych manželke, aby na všetko zlé zabudla a odpustila vám? Pre vás sme pripravili internetové kvetinárstvo, kde si môžete vybrať krásnu kyticu ku každej príležitosti a my ju s láskou naaranžujeme a doručíme až ku dverám v Čadci a širokom okolí. Spolu s kvetmi nesieme aj váš odkaz, ktorý si milovaná osoba prečíta a hneď vás zahrnie slovami vďaky, akým nezvyčajným spôsobom ste ju prekvapili. Samozrejme kytice doručujeme aj priamo do práce kde sa váš oslávenec nachádza a práve tam býva čaro obdarovania ešte silnejšie, pretože má svojich divákov. 

Kytice sme zoradili podľa druhu, ceny, príležitosti ...... tak, aby bol výber pre vás čo najjednoduchší. Ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, alebo si neboli istý výberom kytice, neváhajte sa na nás obrátiť, my vám vždy radi pomôžeme. Kvety doručujeme 7 dní v týždni, objednávky prijímame nonstop a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903124849.

V Čadci a širokom okolí doručujeme kytice, kvetinové boxy alebo darčekové koše :

Dunajov, Korňa, Nová Bystrica, Podvysoká, Skalité, Svrčinovec, Zákopčie, Čierne, Klokočov, Krásno nad Kysucou, Olešná, Radôstka, Stará Bystrica, Turzovka, Zborov nad Bystricou, Dlhá nad Kysucou, Makov, Raková ........

 

Želáme vám radosť z obdarovania