Ďakujem pekne tímu e-kvety za skoré spracovanie, vybavenie a doručenie mojej dnešnej objednávky. Nemala som možnosť vidieť kyticu keďže som v zahraničí, ale po telefónnom kontakte s mamkou mi bolo povedané, že kytica bola nesmierne krásna a mamku veľmi potešila čo bolo mojim želaním. Ďakujem ešte raz. Vaše služby budem využívať určite častejšie. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Agáta, 23.7.2018

Vždy absolútna spokojnosť s kytičkou aj doručením. Odporúčam!

Júlia. Poltár 16.6.2019

PoltárDonáška kytíc v Poltári - svieže kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Rozmýšlate aké prekvapenie pripraviť vašim blízkym, ktorí žijú v Poltári? Krásnu kyticu z čerstvých kvetov doručíme v Poltári a prekvapenie je isté !

Vyberiete si kyticu k akejkoľvek príležitosti, v objednávke vyplníte údaje aby sme ju mohli doručiť a obdarovná bude mať nádherný neopakovateľný deň, na ktorý bude ešte dlho spomínať a kytica bude dlho tešiť jej pohľad. Ponúkame kytice v rôznych farbách z mnohých druhov kvetov ruží, pivoniek, ľalií, alstormérií, karafiátov, chryzantém, tulipánov, gerbier, antúrií, strelícií, hortenzií ....... Ak budete mať pochybnosti o vhodnej kytici, neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou na "chate" alebo telefonicky 0903124849.

Kytice pre vás denne pripravujú naše floristky a kuriér ich bezpečne doručí priamo do rúk obdarovaneh osoby kamkoľvek kde sa vo vami určenom čase nachádza.

 

Prajeme pohodlný nákup

 

e-kvety