Ďakujem za nádhernú kyticu červených ruží, kvety vydržali ešte 10 dní po doručení. Ďakujem aj za Vašu trpezlivosť pri doručovaní pánovi kuriérovi, ktorý musel na moju milovanú čakať.

Oto, Šaštín-Stráže 18.7.2019

Ďakujem pekne za príjemný prístup a ochotu. Budem odporúčať!

Silvia, Šaštín-Stráže 16.4.2019

Šaštín-StrážeDonáška kytíc Šaštín-Stráže - neobyčajné kytice z čerstvých kvetov - kvetinárstvo E-KVETY

 

Chcete vyčariť úsmev na tvári milovanej osobe ktorá sa nachádza v meste Šaštín-Stráže? Čarovné kytice doručíme v Šaštíne-Strážach a okolí expresne už do 2 hodín od objednania, alebo v ktorýkoľvek deň a čas budete požadovať. Oslava narodenín, svadieb či promócií sa stane neopakovateľnou. Denne pre vás pripravujeme nádherné kytice zo živých sviežich kvetov, ku kyticiam pripojíme lístoček s odkazom, ktorý nesie vaše emócie oslávnecovi. Prežívame s vami tieto vzácne chvíle plné dojatia a prekvapení už niekoľko rokov a neustále nás napĺňajú radosťou a hrdosťou, že sme súčasťou vášho príbehu.

Ak si neviete vybrať z úžasných kytíc tú pravú, sme tu vždy pre vás, ochotní vám poradiť. Pripravili sme pre vás pohodlný nákup, ktorý prevediete v troch jednoduchých krokoch : vyberiete si kyticu ktorú chcete poslať oslávencovi, vyplníte údaje k vašej donáške a zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. Ďalej je to už na nás, aby sme zabezpečili všetko tak, aby kytica s doručením splnila vaše očakávania.

Tak poďte na to a vyberte tú, ktorá vám padne do oka :)

 

e-kvety