Ďakujem pekne za príjemný prístup a ochotu. Budem odporúčať!

Silvia, Šaštín-Stráže 16.4.2019

Ďakujem za nádhernú kyticu červených ruží, kvety vydržali ešte 10 dní po doručení. Ďakujem aj za Vašu trpezlivosť pri doručovaní pánovi kuriérovi, ktorý musel na moju milovanú čakať.

Oto, Šaštín-Stráže 18.7.2019

Šaštín-StrážeDonáška kytíc Šaštín-Stráže - neobyčajné kytice z čerstvých kvetov - kvetinárstvo E-KVETY

 

Chcete vyčariť úsmev na tvári milovanej osobe ktorá sa nachádza v meste Šaštín-Stráže? Čarovné kytice doručíme v Šaštíne-Strážach a okolí expresne už do 2 hodín od objednania, alebo v ktorýkoľvek deň a čas budete požadovať. Oslava narodenín, svadieb či promócií sa stane neopakovateľnou. Denne pre vás pripravujeme nádherné kytice zo živých sviežich kvetov, ku kyticiam pripojíme lístoček s odkazom, ktorý nesie vaše emócie oslávnecovi. Prežívame s vami tieto vzácne chvíle plné dojatia a prekvapení už niekoľko rokov a neustále nás napĺňajú radosťou a hrdosťou, že sme súčasťou vášho príbehu.

Ak si neviete vybrať z úžasných kytíc tú pravú, sme tu vždy pre vás, ochotní vám poradiť. Pripravili sme pre vás pohodlný nákup, ktorý prevediete v troch jednoduchých krokoch : vyberiete si kyticu ktorú chcete poslať oslávencovi, vyplníte údaje k vašej donáške a zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. Ďalej je to už na nás, aby sme zabezpečili všetko tak, aby kytica s doručením splnila vaše očakávania.

Tak poďte na to a vyberte tú, ktorá vám padne do oka :)

 

e-kvety