Dnes som si objednala kytičku pre našu mamku k 70 narodeninám na tejto stránke prvý krát. S takou originalitou a profesionálnou komunikáciou som sa ešte nestretla. Pani s ktorou som to vybavovala bola neskutočne milá a ochotná. Kytica bola prekrásna a bola doručená presne ako sme sa dohodli. Mamka mala slzy v očiach keď jej ju odovzdali. Samozrejme, že u nich budem objednávať kytičky stále s radosťou. Pani predávajúcej a samozrejme aj doručovateľke patrí veľká vďaka a môj obdiv. Tento obchodík môžem len odporúčať a dávam im 100% dokonalosti a zaslúžili by si diplom za TOP obchodík.

Iveta, 1.6.2019

Ďakujeme za dodanie krásnej kytice našej sestre k životnému jubileu, je prekrásna.

Anna, Vrbové 25.5.2019

VrbovéDonáška kytíc vo Vrbovom - svieže kytice - kvetinárstvo E-KVETY

 

Niekto dôležitý a významný pre vás, žije vo Vrbovom a chcete ho potešiť kyticou zo živých kvetov? Chcete očariť nádhernou kyticou vašu milú vo Vrbovom? S radosťou pre vás pripravíme tú najkrajšiu kyticu a doručíme s vašim osobným venovaním a úsmevom kamkoľvek si budete želať.

Objednávku vytvoríte veľmi rýchlo iba v troch jednoduchých krokoch, kde vyplníte údaje podľa ktorých kyticu doručíme. Pripravili sme pre vás širokú ponuku kytíc v rôznych farbách a veľkostiach ku každej príležitosti.

Denne pre vás naše floristky aranžujú kytice z čerstvých kvetov, ku každej objednávke pristupujeme individuálne, pretože je pre nás najdôležitejšia vaša spokojnosť. Ak vám môžme s čímkoľvek poradiť, neváhajte sa na nás s vašou otázkou obrátiť buď na "chate" alebo telefonicky 0903124849.

 

Prajeme príjemný nákup

 

e-kvety