Ďakujem za nádhernú kyticu z červených ruží, ktorú ste doručili môjmu otcovi. Urobili ste mu veľkú radosť.

Mária, Žiar nad Hronom 15.11.2021

Potreboval som rýchle doručenie kytice a to ste splnili. Ďakujem

Dušan, Žiar nad Hronom 8.1.2022

Žiar nad HronomSpoľahlivá expresná donáška čerstvých kvetov v Žiari nad Hronom - kvetinárstvo E- KVETY

Máte v úmysle prejaviť svoju vďaku obchodným partnerom, doktorovi, alebo zažiariť pred milovanou polovičkou? Kyticu nádherných kvetov, ktorá rozžiari tvár, doručíme v Žiari nad Hronom, kedykoľvek potrebujete. A nie len v Žiari nad Hronom, ale aj v širokom okolí. Sme profesionáli v oblasti doručovania kvetinových darov. Kvety u nás nájdete vždy v tej najlepšej kvalite a práve pre vás pripravíme špeciálnu nevšednú kyticu. S kvetmi ponesieme aj odkaz, ktorý si ešte dnes spolu s kyticou, môže prebrať váš oslávenec. Sú to neopakovateľné momenty, keď v deň doručenia už netrpezlivo čakáte na reakciu vašich blízkych, ktorých ste chceli takto nevšedne potešiť.

Kytice z rôznych druhov kvetov - gerbier, ruží, eustomy, chryzantém, tulipánov, slnečníc, hortenzií ..... sme zoradili do rôznych kategórií, aby nákup pre vás, bol čo najjednoduchší, a mohli ste si z pohodlia vášho domova, vybrať kyticu, vhodnú ku každej oslave. Ku kvetom môžete vybrať aj sladké pokušenie. 

Doručenie bude v čase, ktorý si zvolíte. Postaráme sa o to, aby donáška prebehla podľa vašich predstáv, a vy už si budete vychutnávať nadšenie ktoré vám prejaví oslávenec.

Ak požadujete doručenie počas víkendu, prosíme vás, aby ste si vytvorili objednávku počas pracovného týždňa a my tak budeme mať dostatok času na pripravenie rozvozu. Ak ste to nestihli včas, neváhajte sa na nás obrátiť telefonicky na kontakt 0903124849 aj počas víkendu, a my vás budeme informovať, či máme možnosť kyticu doručiť aj počas soboty alebo nedele.

A kam kytice v okolí Žiaru nad Hronom doručujeme :

Sklené Teplice, Repište, Lehôtka pod Brehmi, Lovča, Dolná Trnávka, Horná Ždaňa, Prestavlky, Lovčica, Lutila, Stará Kremnička .....

 

Prajeme vám radosť z obdarovania