Som veľmi spokojný, že odovzdanie prebehlo na výbornú! Kytica nádherná, priateľka nadšená! Všetko skvele vyšlo. ĎAKUJEM

Pavol, Šarišské Michaľany 19.5.2021

Absolútna spokojnosť, v priebehu dvoch týždňov 2. objednávka, a vždy ochota pomôcť a spoľahlivosť. Ďakujem aj za záujem vybaviť moju objednávku a zásielku kvetov v nedeľu. Nech sa darí a veľa spokojných zákazníkov!

Silvia, Prešov 1.2.2021

PrešovSpoľahlivá expresná donáška čerstvých kvetov a kytíc v Prešove - najlepšie ceny - kvetinárstvo E - KVETY

Chcete niekoho prekvapiť a poslať kyticu červených ruží až ku dverám? Žijete stovky kilometrov od Prešova a tak radi by ste Vašich milovaných potešili kyticou a zaželali im všetko najlepšie k narodeninám, popriali k ich sviatku, alebo ich potešili pri akejkoľvek príležitosti?

Práve pre Vás sme tu my donáška kvetov Prešove  E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. U nás ste Vy na prvom mieste. Poradíme Vám pri výbere kytice, alebo pomôžeme pri Vašej objednávke. Kyticu doručíme vo Vami zvolenom čase obdarovanej osobe spolu s Vašim venovaním. Poznáme našich zákazníkov a vieme, akú veľkú radosť majú a sú plný očakávania, keď sa kytica odovzdáva. Preto nás neváhajte požiadať pri Vašej objednávke, aby sme Vám zaslali mms-kou alebo mailom foto z odovzdávania kytice.

Čo je pre Vás ešte dôležité vedieť ?

Kytice doručujeme každý deň od 8:00 do 20.00 hod., aj do 90 minút od objednania, pracujeme 7 dní v týždni, sme online 24 hodín denne a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903 124 849. 

Každej objednávke a zákazníkovi sa venujeme individuálne a práve preto máme toľko spokojných zákazníkov.

Kuriér doručí Vašu objednávku kdekoľvek kde sa vo Vami určenom čase obdarovaná osoba nachádza - či už v práci, reštaurácii, doma, v nemocnici ......

A kde v Prešove a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 
 
Prešov, Nižná Šebastová, Solivar, Šalgovík, Cemjata, Delňa, Dúbrava, Kalvária, Rúrky, Solná Baňa, Šarišské Lúky, Širpo, Šidlovec, Táborisko, Teľov, Vydumanec, Borkút, Kúty, Surdok, Duklianskych hrdinov, Mier, Mladosť, Sekčov, Sídlisko II a III, Šváby, Haniska, Kendice, Petrovany, Drienovska Nova Ves, Záborské, Dulova Ves, Kokošovce, Žehňa, Abranovce, Ruská Nová Ves, Teriakovce, Podhradík, Vyšná Šebastová, Ľubotice, Okružná, Trnkov, Lada, Kapušany, Gregovce, Veľký Šariš, Šarišské Michaľany, Medzany, Svinia, Župčany, Malý Šariš, Žipov, Kvačany, Rokycany, Bzenov ......
 
Nech je výber kytice pre Vás zážitkom :)