Veľký výber kytíc, srdečný prístup pani na telefóne, ktorá mi pomohla s výberom kytice, kytica včas doručená tak ako som chcel. Držím palce nech sa Vám darí.

Rado, Trenčianske Teplice 2.7.2019

Mamička bola v kúpeľoch a práve v tom období mala narodeniny, rozmýšľali sme, že by sme za ňou vycestovali a oslávili to spolu s ňou, ale bohužiaľ sa nám to nepodarilo. Dostali sme však výborný nápad a poslali sme jej kvety vašou donáškovou službou - bola taká nadšená z toho a naša radosť bola tiež veľká, lebo vedela, že sme na ňu nezabudli. Ďakujeme všetci.

Anna, Tibor a Janka, 13.4.2019

Trenčianske TepliceDonáška kvetov v Trenčianskych Tepliciach - čarovné svieže kytice - kvetinárstvo E-KVETY

 

Vaši blízky sú v kúleľoch v Trenčianskych Tepliciach a oslavujú práve v týchto dňoch narodeniny? Chcete im poslať kyticu v Trenčianskych Tepliciach ? Nie len im ale komukoľvek kto žije v Trenčianskych Tepliciach môžete poslať kyticu nádherných čerstvých kvetov a my ju odovzdáme na akékoľvek miesto domov, do práce, školy, reštaturácie, kúpeľov, na úrad  ...

Kytice pre Vás denne pripravujeme z kvetov vždy čerstvých, aby ešte dlho tešili vašich oslávencov, ktorí budú s láskou spomínať :). Ku kvetinovému daru môžete pripojiť venovanie, ktoré bude pripojené na kartičke a doručené kuriérom.

Namiešali sme pre vás rôznofarebné veselé kytice z alstromérií, ruží, karafiátov, chryzantém, hortenzií, gerbier, ľalií, santiniek, slnečníc, antúrií, pivoniek ....... ale v ponuke sú aj kvetinové boxy v rôznych veľkostiach či črepníkové kvety a aranžmány.

 

Tak poďte na to a vyberte niečo krásne nech je deň veselší !

 

e-kvety