Ďakujem za šancu vďaka vašej službe, potešiť maminku a sestry v deň ich osláv. Keďže žijem mimo Slovenska mám možnosť takto ich potešiť kvetmi od Vás.

Lucia, Dudince 11.9.2019

Vždy som bol veľmi spokojný s Vašimi kyticami. Výber je naozaj veľký a kvety vždy dlho vydržali.

Ivan, Dudince 16.11.2019

DudinceDonáška kytíc v Dudinciach - nádherné kytice zo živých kvetov - kvetinárstvo E-KVETY

 

Hľadáte kyticu k narodeninám a potrebujete ju doručiť v Dudinciach ? Rozvoz sviežich kytíc v Dudinciach a okolí zabezpečujeme už niekoľko rokov. Pripravili sme pre vás ponuku miešaných kytíc, kytíc z ruží, gerbier, alstromérií, ľalií ...... darčekových košov, kvetinových boxov, ktoré sa tešia vašej veľkej obľube. Ak ste nenašli vašu vysnívanú kyticu, stačí ak nám zavoláte poviete nám vašu predstavu, alebo nám zašlete obrázok a my vám ju naaranžujeme. Kvetinové boxy pripravujeme v rôznych veľkostiach z miešaných kvetov alebo z ruží červených, bielych, ružových či žltých. Vždy prihliadame pri aranžovaní kytice k akej príležitosti ju zasielate. Je množstvo udalostí, ktoré sa nezaobídu bez kvetinového daru či už oslava narodenín, menín, významného výročia svadby, alebo sa potrebujete ospravedlniť a požiadať o odpustenie, poďakovať mame za jej pomoc a obetavosť v deň matiek, alebo poslať kyticu červených ruží vo sviatok sv. Valentína.

Teraz máte možnosť v dnešnej rýchlej dobe kyticu vybrať a zaslať priamo z pohodlia domova, práce alebo posedenia v reštaurácii. Potrebujete k tomu PC, tablet alebo mobil, vyberiete si krásnu kyticu z našej širokej ponuky, v objednávke vyplníte potrebné údaje k doručeniu kytice a v poslednom kroku si zvolíte spôsob platby, ktorý je pre vás najvhodnejší. Ku kytici pripojíme aj venovanie, ktorým môžete zanechať odkaz plný osobného citu k vašim milovaným.

O kvety sa starajú skúsené floristky, pre ktoré je aranžovanie kytíc ich vášňou. Kuriér doručí kyticu, darčekový kôš alebo kvetinový box priamo do rúk vášho oslávenca, ktorý vám podľa našej skúsenosti okamžite bude volať, aby sa podelil s vami o svoju radosť a nadšenie z prekvapenia.

 

Tak poďte na to a vyberte tú najkrajšiu kyticu

 

e-kvety