Objednávky kytíc doručujeme len po telefonickom potvrdení na tel. čísle +421903124849Ďakujem za Vašu ochotu mi pomôcť, pri vytvorení objednávky. Robila som to prvýkrát a mala som veľkú radosť, že som to s Vami zvládla. Kytica potešila a tak bola radosť dvojnásobná.

Miriam, Sereď 13.6.2018

Nikto už nevedel v nedeľu doručiť kyticu a preto Vám chcem poďakovať, že som s Vami zvládla takýto významný sviatok " osláviť " spolu s mojim ockom tatko na diaľku. Vrelo Vás odporúčam mojim známym.

Ivanka, Bristol 27.7.2018

SereďDonáška čarovných kytíc z čerstvých kvetov v Seredi - kvetinárstvo E-KVETY

Žijete mimo Slovenska a chcete niekoho zo svojich blízkych obdarovať krásnou kyticou alebo darčekovým košom? Niečo ste pokazili a neviete ako sa ospravedlniť? Pre vás sme pripravili výber tých najkrajších kytíc aranžovaných s láskou, ktoré prehovoria za vás. Samozrejme ku každej kytici môžte pripojiť aj Vaše venovanie, ktoré doručíme spolu s kyticou.

A kam a kedy kytice doručujeme ? Kamkoľvek potrebujete či už do úradu, práce, reštaurácie, domov, nemocnice, pôrodnice, domova dôchodcov .....Kvety doručujeme 7 dní v týždni, od 8.00 do 20.00 hod., objednávky prijímame nonstop a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903124849. Chcete zostať v utajení? Ak je to vaše želanie, je to pre nás samozrejmosť :)

Objednávku môžete vytvoriť veľmi ľahko z pohodlia vášho domova. Ak budete potrebovať s čímkoľvek poradiť, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať sme tu pre Vás.

V Seredi a širokom okolí doručujeme kytice, kvetinové boxy alebo darčekové koše :

Šintava, Dolná Streda, Váhovce, Šoporňa, Pata, Hájske, Pusté Sady, Báb, Gáň, Malá Mača, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Hoste, Majcichoc, Vlčkovce, Šúrovce, Dvorníky, Bojničky, Rumanová, Rišňovce, Voderady, Slovenská Nová Ves .....

 

Prajeme Vám príjemný nákup

 

e-kvety