Ďakujem za Vašu ochotu mi pomôcť, pri vytvorení objednávky. Robila som to prvýkrát a mala som veľkú radosť, že som to s Vami zvládla. Kytica potešila a tak bola radosť dvojnásobná.

Miriam, Sereď 13.2.2022

Nikto už nevedel v nedeľu doručiť kyticu a preto Vám chcem poďakovať, že som s Vami zvládla takýto významný sviatok " osláviť " spolu s mojim ockom tatko na diaľku. Vrelo Vás odporúčam mojim známym.

Ivanka, Bristol 17.4.2022

SereďSpoľahlivá donáška kytíc z čerstvých kvetov v Seredi - kvetinárstvo E-KVETY

Máme pre vás v našom internetovom kvetinárstve pripravenú ponuku kytíc ku každej príležitosti s doručením v Seredi a širokom okolí, v ktorýkoľvek deň potrebujete priamo ku dverám oslávenca. S kyticou odovzdáme aj vaše blahoželanie, aby obdarovaný vedel, komu sa má poďakovať za takú nádhernú pozornosť či už oslavuje deň narodenín, menín, alebo ho chcete privítať po dlhom čase doma či len spríjemniť deň nádhernými kvetmi.

Kvety v sebe nesú váš odkaz a vôňu, bez toho, že prehovoríte. Červené ruže sú prejavom lásky, biele kvety symbolom nevinnosti, darovaním farebných kvetov môžete vyjadriť kompliment týkajúci sa živelnej energie ženy, ružovou vyjadríte šťastie, ktoré vás postretlo pri spoznaní osoby, ktorú obdarúvate. 

Ak ste nesmelý a chcete očariť ženu, ktorú poznáte iba chvíľku, pre vás je donáška kvetov ideálnou príležitosťou. Je pre nás záväzkom, ak máte požiadavku doručenia kvetov anonymne. 

A kam a kedy kytice v Seredi doručujeme ? Kamkoľvek potrebujete či už do úradu, práce, reštaurácie, domov, nemocnice, pôrodnice, domova dôchodcov .....Kvety doručujeme 7 dní v týždni, objednávky prijímame nonstop a vždy nás zastihnete na telefónnom čísle 0903124849

Objednávku môžete vytvoriť veľmi ľahko z pohodlia vášho domova. Ak budete potrebovať s čímkoľvek poradiť, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať sme tu pre Vás.

V Seredi a širokom okolí doručujeme kytice, kvetinové boxy alebo darčekové koše :

Šintava, Dolná Streda, Váhovce, Šoporňa, Pata, Hájske, Pusté Sady, Báb, Gáň, Malá Mača, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Hoste, Majcichoc, Vlčkovce, Šúrovce, Dvorníky, Bojničky, Rumanová, Rišňovce, Voderady, Slovenská Nová Ves .....

 

Želáme vám radosť z obdarovania