Výborná stránka, rýchla a jednoduchá objednávka, ponúkate všetky možnosti platieb a krásne kytice.

Mirko, Krupina 7.10.2018

Moja mamička bola prekvapená, ešte nikdy nedostala kyticu od kuriera, veľmi pekne Vám ďakujem, že som mohla spolu s ňou prežívať radosť aspoň na diaľku.

Inga, Krupina 14.11.2018

KrupinaDonáška sviežich kytíc v Krupine - kvetinárstov E-KVETY

Chcete niekoho potešiť v Krupine alebo širokom okolí krásnou živou kyticou ? Žijete a pracujete stovky kilometrov od Krupiny a tak veľmi radi by ste osobne zablahoželali vašim najbližším, ale viete, že to na diaľku nebude ono?

Práve pre vás sme tu my donáška kveto Krupina E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. Splníme každé vaše želanie. Pomôžeme vám s výberom tej najvhodnejšej kytice pre každú príležitosť a odovzdáme ju obdarovanej osobe s vašim odkazom, ručne písaným na priloženej kartičke spolu s kyticou krásnych kvetov. Vieme, že náš zákazník má veľkú radosť, keď môže obdarovať svojich milovaných, a preto, ak nám pri objednávke v poznámke uvediete, že chcete zažívať radosť spolu s vašimi rodičmi, deťmi, manželkami, priateľkami ..... pošleme vám kyticu formou mms-ky.

Každej objednávke a zákazníkovi sa venujeme individuálne a práve preto máme toľko spokojných zákazníkov. Kuriér doručí vašu objednávku kdekoľvek kde sa vo vami určenom čase obdarovaná osoba nachádza - či už v práci, doma, reštaurácii, škole......

A kde v okolí Krupiny kytice doručujeme :

Bzovík, Devičie, Kozí Vrbovok, Hontianske Nemce, Babiná .....

 

Želáme vám príjemný nákup

 

e-kvety