Vaša stránka je absolútne super. Moja mamina mala narodeniny. Má cukrovku a chcela som pre ňu darčekový kôš. Našla som s ovocím. Pridala som kyticu kvetov. Bola šťastná. Ďakujem za včasné doručenie.

Eva, Hanušovce nad Topľou 18.9.2019

Objednávala som na viacerých stránkach, ale s touto som najviac spokojná, doručenie aj v daný deň - keď náhodou zabudneme, a kvety vždy nadherné!

Jana, Hanušovce nad Topľou 2.10.2019

Hanušovce nad TopľouDonáška kytíc z  čerstvých kvetov v Hanušovciach nad Topľou - kvetinárstvo E-KVETY

Hľadáte kvetinárstvo v Hanušovciach nad Topľou, ktoré by doručilo kyticu krásnych kvetov vašej milej ? Chcete oceniť mamkinu starostlivosť, oddanosť a večnú ochranu a pomoc a vy žijete mimo Hanušoviec nad Topľou ? Sme kvetinárstvo, ktoré miluje kvety a pripravuje tie najkrajšie kytice a doručuje ich v Hanušovciach nad Topľou a širokom okolí. Pýtate sa ako poslať kyticu a pripraviť prekvapenie nič netušiacim blízkym ? Tak poďte na to !

Vyberte si z našej ponuky nádherných kytíc pripravených práve pre vás, v objednávkovom formulári nám vyplňte údaje k donáške a v poslednom kroku si zvolíte spôsob platby, ktorý vám vyhovuje. O ostatné sa už postarajú naše floristky a kuriér doručí vašu objednanú kyticu spolu s vašim venovním do rúk oslávenca. Tento deň sa stane nezabudnuteľným vďaka vášmu kvetinovému daru.

 

Radostný nákup prajú

 

e-kvety