Milí naši zákazníci, v dňoch 7.8.2020 - 9.8.2020 objednávky nemôžeme z dôvodu čerpania dovolenky zrealizovať. Všetky objednávky, ktoré sme prijali do tohto termínu budú doručené. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Kvalitná donášková služba na ktorú sa môžem vždy spoľahnúť.

Andrej, Soľ 27.11.2017

Krásne a originálne kytice, spoľahlivý prístup, ďakujem za pomoc

Anton, Vranov nad Topľou 16.4.2018

Vranov nad TopľouSpoľahlivo a rýchlo doručíme Vašu kyticu vo Vranove nad Topľou - kvetinárstvo E-KVETY

Chcete potešiť niekoho v narodeninový deň krásnou kyticou z čerstvých kvetov ? Žijete stovky kilometrov od Vranova nad Topľou a tak radi by ste Vašich milovaných potešili kyticou a zaželali im všetko najlepšie k meninám, popriali k ich sviatku, alebo ich potešili pri akejkoľvek príležitosti?

Práve pre Vás sme tu my donáška kvetov Vranov nad Topľou E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. U nás ste Vy na prvom mieste. Poradíme Vám pri výbere kytice, alebo pomôžeme pri Vašej objednávke. Kyticu doručíme vo Vami zvolenom čase obdarovanej osobe spolu s Vašim venovaním. Poznáme našich zákazníkov a vieme, akú veľkú radosť majú a sú veľmi nedočkavý, keď sa kytica odovzdáva. Preto nás neváhajte požiadať pri Vašej objednávke, aby sme Vám zaslali mms-kou alebo mailom foto z odovzdávania kytice. 

Každej objednávke a zákazníkovi sa venujeme individuálne a práve preto máme veľa spkojných zákazníkov.

Kuriér doručí Vašu objednanú kyticu do rúk oslávenca vo Vami určenom čase kamkoľvek - do práce, nemocnice, školy, reštaurácie, domov ........ Ak si želáte, aby bolo doručenie kytice anonymné, je to pre nás samozrejmosťou.

A kde v Prešove a okolí kvety doručujeme ? Do všetkých častí a širokého okólia:

Babie, Bystré, Čičava, Davidov, Ďurďoš, Hanušovce nad Topľou, Hlinné, Kvakovce, Pavlovce, Radvanovce, Sečovská Polianka, Vyšný Kazimír, Zlatník, Banské, Čierne nad Topľou, Majerovce, Soľ, Vyšný Žipov, Čaklov, Dlhé Klčovo, Hermanovce nad Topľou, Jasenovce, Malá Domaša, Nižný Hrušov, Ondavské Matiašovce .....

 

Prajeme príjemný nákup