Profesionálny a milý prístup, krásne kytice, je z čoho si vyberať.

Eva, Vranov nad Topľou 11.8.2021

Krásne a originálne kytice, spoľahlivý prístup, ďakujem za pomoc

Anton, Vranov nad Topľou 16.4.2021

Vranov nad TopľouSpoľahlivá expresná donáška kvetov vo Vranove nad Topľou - kvetinárstvo E-KVETY

Milujete kvety tak ako my a radi nimi preukazujete svoju lásku? Kyticu nádherných kvetov doručíme vo Vranove nad Topľou a okolí kamkoľvek potrebujete. Priamo na oslavu narodenín, menín, zásnub alebo svadieb, do nemocnice i Domova opatrovateľských služieb. Je toľko príležitostí, keď si oslavu nevieme bez kvetov predstaviť. Sú neoddeliteľnou súčasťou našich životov a vždy potešia naše srdcia. Sú zdrojom radosti keď sme obdarovaný ale tak isto, keď posielame kvetinový dar. Vždy netrpezlivo čakáte, keď odovzdáme kyticu čerstvých kvetov vašim blízkym a tý vás obratom kontaktujú a opisujú aký nevšedný zážitok mali, keď im kuriér priniesol kvety priamo do práce vo Vranove nad Topľou. Všetci kolegovia im závideli a nevedeli odtrhnúť oči od čarovnej kytice a radostného pohľadu obdarovanej.

Blíži sa sviatok sv. Valentína alebo Deň Matiek? Počas týchto dní hlavnú úlohu vo vašich príbehoch lásky zohráva červená ruža. Je to kráľovná kvetov, ktorá dokazuje svoju moc na každom kroku vo všetkých kútoch sveta. Je to neobyčajný kvet plný sily, romantiky a lásky. A keď sa zoskupí v obrovskej kytici, žiadna žena jej neodolá. 

Ak chcete očariť kyticou anonymne ženu vašich snov, dobre ste urobili, že ste k nám zavítali. Prekvapenie bude nečakané, keď odovzdáme kyticu spolu s vašim odkazom, ktorý toho veľa neprezradí, ale zaujme natoľko, že v najbližších dňoch odbarovaná nemyslí na nič iné, ako na kyticu od vás a lúšti hádanku, kto ju prekvapil a zaujal takýmto nevšedným spôsobom. Je to výborný spôsob, ako zaujať a začať nový príbeh lásky. 

Vždy sme tu pre Vás my - donáška kvetov Vranov nad Topľou E-KVETY, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. U nás ste Vy na prvom mieste. Poradíme Vám pri výbere kytice, alebo pomôžeme pri Vašej objednávke. Kyticu doručíme vo Vami zvolenom čase spolu s venovaním. 

A kde vo Vranove nad Topľou a okolí kvety doručujeme ? Do všetkých častí a širokého okólia:

Babie, Bystré, Čičava, Davidov, Ďurďoš, Hanušovce nad Topľou, Hlinné, Kvakovce, Pavlovce, Radvanovce, Sečovská Polianka, Vyšný Kazimír, Zlatník, Banské, Čierne nad Topľou, Majerovce, Soľ, Vyšný Žipov, Čaklov, Dlhé Klčovo, Hermanovce nad Topľou, Jasenovce, Malá Domaša, Nižný Hrušov, Ondavské Matiašovce .....

 

Želáme vám radosť z obdarovania