Som rád, že som našiel túto donáškovú spoločnosť v Malackách. Veľké ĎAKUJEM.

Anton, Malacky 15.3.2022

Chcem sa Vám poďakovať za nádhernú kyticu, ktorú ste pripravili mojej maminke k narodeninám. Mala veľký úspech.

Majka, Gajary 14.1.2022

MalackySpoľahlivá donáška kvetovMalackách - čarokrásne kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Ste nesmelý a chcete zaujať ženu vášmu srdcu milú? Doručíme jej kyticu červených ruží v Malackách a vaše meno zostane pre ňu utajené. Na lístočku priloženom ku kytici si môže prečítať vaše pozvanie na večeru či drink, alebo jej môžete venovať iba pár slov a ona bude celý deň rozmýšľať nad tým, kto jej poslal kyticu nádherných kvetov. Áno, aj tatko nevšedne môže začať váš príbeh lásky.

Kvety sú súčasťou nášho života pri mnohých príležitostiach. Či už chcete v rodine privítať doma mamičku s novorodencom, alebo osláviť výročie svadby, popriať matke v deň narodenín, menín alebo si ju uctiť počas Dňa matiek, môžete sa na nás kedykoľvek spoľahnúť. Doručíme pre vás kyticu v Malackách kamkoľvek budete potrebovať priamo do rúk oslávenca.

Pripravili sme pre vás kytice z rôznych farieb a druhov kvetov, a zoradili ich do kategórií podľa príležitosti, aby ste si mohli ľahko z pohodlia domova, v troch rýchlych krokoch zostaviť objednávku a o všetko ostatné sa už postaráme my. Venujeme sa donáške kvetov už viac ako 9 rokov a vieme čo náš zákazník potrebuje. O kvety sa starajú a kytice pripravujú naše skúsené floristky, ktoré pripravenú kyticu spolu s vašim odkazom odovzdajú kuriérovi a ten ju už doručuje na miesto určenia.

A kam v Malackách a okolí kytice doručujeme ? Kamkoľvek požadujete:

Kostolište, Závod, Veľké Leváre, Gajary, Jakubov, Plavecký Štvrtok, Láb, Lozorno, Zohor, Jablonové, Pernek, Kuchyňa, Sološnica .....

 

Želáme vám radosť z obdarovania