Objednávky kytíc doručujeme len po telefonickom potvrdení na tel. čísle +421903124849Chcem sa Vám poďakovať za nádhernú kyticu, ktorú ste pripravili mojej maminke k narodeninám. Mala veľký úspech.

Majka, Gajary 14.4.2018

Som rád, že som našiel túto donáškovú spoločnosť v Malackách. Veľké ĎAKUJEM.

Anton, Malacky 15.3.2018

MalackyDonáška kvetov v Malackách - svieže kvety - krásne kytice - kvetinárstvo E-KVETY

Ak chcete niekoho potešiť krásnou kyticou v Malackách, či už mamičku, babičku, priateľku, manželku, otca, alebo vašich klientov - práve pre vás sme pripravili naše online kvetinárstvo.

Nájdete tu množstvo kytíc ku každej príležitosti a ľahko v pohodlí domova, môžete v troch krokoch zrealizovať vašu objednávku.

Spolu s Vašim odkazom ju kuriér doručí kamkoľvek budete požadovať a odovzdá ju priamo obdarovanej osobe. Naši zákazníci už vedia, že pre nás je samozrejmosťou ak nás o to v objednávke požiadajú a obdarovaný s tým súhlasí, zasielame foto z doručenia kvetinového daru.

Ak potrebujete rýchle doručenie kytice, aj to pre Vás vieme zabezpečiť najneskôr do 2 hodín od objednania. Kurier Vašu objednanú kyticu doručí aj počas soboty a nedele ak objednávka bude zrealizovaná počas pracovných dní. Ak sa potrebujete čokoľvek spýtať alebo poradiť, vždy nás zastihnete na tel. kontakte 0903 124 849

A kam v Malackách a okolí kytice doručujeme ? Kamkoľvek požadujete:

Kostolište, Závod, Veľké Leváre, Gajary, Jakubov, Plavecký Štvrtok, Láb, Lozorno, Zohor, Jablonové, Pernek, Kuchyňa, Sološnica .....

 

Príjemný nákup