Ideálna služba pre ľudí žijúcich mimo Slovenska, veľmi to oceňujem. Aspoň takto som blízko mojej rodine.

Stano, Krásno nad Kysucou 9.6.2019

Veľmi sa chcem poďakovať za kyticu z nádherných ruží, ktoré ste doručili mojej babičke :)

Marcelka, Londýn 13.2.2019

Krásno nad KysucouNajspoľahlivejšia expresná donáška v Krásne nad Kysucou a širokom okolí so sviežimi kvetmi a ľudským prístupom - kvetinárstvo E- KVETY

Žijete mimo Slovenska a potrebujete doručiť kyticu v Krásne nad Kysucou ? Tak poďte na to a vyberte si z našej ponuky. Pripravili sme pre vás tie najkrajšie kytice z čerstvých sviežich kvetov a zoradili do kategórií podľa príležitosti. Vyberte si tú najkrajšiu a naši kuriéri ju doručia v Krásne nad Kysucou alebo okolí kedykoľvek a kamkoľvek - do úradu, školy, reštaurácie, nemocnice, práce alebo domov.

Neviete si poradiť s výberom tej správnej kytice ? Môžete sa na nás obrátiť na tel. čísle 0903/124849, na "chate" alebo mailom na info@e-kvety.eu a my vám ochotne pomôžeme.

Ku kytici, ktorú pripravia naše skúsené floristky priložíme vaše venovanie. Môžeme vám zaslať aj fotografiu kytice a obdarovanej, ak nás o to v objednávke požiadate.

Objednávku vyplníte veľmi jednoducho, vyberiete si spôsob platby, ktorý vám vyhovuje a to je všetko. O ostatné sa už postaráme my.

 

Prajeme pohodlný nákup

 

Vaše e-kvety