Naozaj čo ste sľúbili to ste splnili. Výborne. Kytica veľmi potešila.

Ľuboš, Turany 13.4.2019

Nezabudnuteľné prekvapenie zažila moja mamička, ktorej som poslala kyticu do práce. Presne takto som si to želala, aby bola dojatá. Bol to veľký zážitok aj pre mňa aj pre ňu. Ďakujem Vám, že takto spôsobujete radosť !

Želmíra, 12.5.2019 Turany

TuranyDonáška kytíc v Turanoch - svieže kytice zo živých kvetov - kvetinárstvo E-KVETY

 

Sme radi, že ste k nám zavítali. Ponúkame doručenie kvetov, kvetinových boxov, smútočných kytíc v Turanoch a okolí. Pozabudli ste na narodeniny či iný sviatok vašich blízkych, ktorí žijú v Turanoch ? Nezúfajte ! Ešte dnes pre vás pripravíme kyticu zo živých kvetov a doručíme kamkoľvek si želáte spolu s vašim venovaním pripojeným ku kytici. Máte skvelú a jednoduchú možnosť vybrať si kvety a urobiť objednávku priamo tu v našom eshope. Pripravili sme ho pre vás, aby ste nemuseli nikam chodiť, ale mohli si vybrať kvety z pohodlia vášho domova či kancelárie.

Kytice sme zoradili podľa cenových relácií, príležistosti alebo zloženia kvetov z gerbier, ruží, karafiátov, chryzantém, hortenzií, alstromérií ..... Očarujúce sú aj naše farebné kvetinové boxy, ktoré sa tešia veľkej obľube. Ak budete chcieť pozmeniť kvety v kvetinových boxoch, radi vám vyhovieme, stačí ak si to telefonicky potvrdíte na  0903124849, alebo dohodnete na "chate".

 

Tak poďte si vybrať tú vašu kyticu

 

e-kvety