Chcem Vám poďakovať za dnešnú donášku kytice v Galante. Mamička sa veľmi potešila, vôbec to nečakala. Ešte nikdy nedostala kvety od kuriéra !

Agáta, Sládkovičovo 3.7.2021

Radosť veľkú ste dnes spravili donáškou darčekového koša môjmu bratovi. Ďakujem Vám !

Martina, Galanta 17.9.2021

GalantaSpoľahlivá expresná donáška kvetovGalante a širokom okolí - kvetinárstvo E- KVETY

Zrodil sa vo vás nápad a chcete spríjemniť deň kyticou zo živých kvetov? V Galante dokážeme doručiť kytice pripravené z čerstvých rezaných kvetov priamo k dverám vášho oslávenca do 2 hodín. Pripravili sme pre vás tie najkrajšie kytice a zoradili ich do kategórií podľa príležitosti. S nadšením a láskou ich naaranžujú naše floristky a  kuriéri ich doručia v Galante alebo okolí kedykoľvek a kamkoľvek - do úradu, školy, reštaurácie, nemocnice, práce alebo domov.

S kyticou sa nesie aj emócia priložená vo forme venovania, ktoré nám napíšete v objednávkovom formulári. Ak s tým bude obdarovaná osoba súhlasiť, môžeme vám zaslať aj fotografiu z priebehu odovzdania kvetov. Objednávku vytvoríte veľmi jednoducho, vyberiete si spôsob platby, ktorý vám vyhovuje a to je všetko. O ostatné sa už postaráme my.

Neviete si poradiť s výberom tej správnej kytice ? Môžete sa na nás obrátiť na tel. čísle 0903/124849 alebo mailom na info@e-kvety.eu a my vám ochotne pomôžeme.

A kde v Galante a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Galanta, Abrahám, Dolná Streda, Kajal, Malá Mača, Veľká Mača, Čierna Voda, Dolné Saliby, Gáň, Jánovce, Košúty, Matúškovo, Pusté Sady, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Vozokany, Čierny Brod, Dolný Chotár, Horné Saliby, Jelka, Pusté Úľany, Váhovce ....

 

Želáme vám radosť z obdarovania