Milí naši zákazníci, v dňoch 7.8.2020 - 9.8.2020 objednávky nemôžeme z dôvodu čerpania dovolenky zrealizovať. Všetky objednávky, ktoré sme prijali do tohto termínu budú doručené. Ďakujeme za Vašu ústretovosť a pochopenie.Radosť veľkú ste dnes spravili donáškou darčekového koša môjmu bratovi. Ďakujem Vám !

Martina, Galanta 17.12.2017

Naozaj výborná a spoľahlivá služba! Ďakujem už viackrát som využila Vaše služby a vždy som bola spokojná.

Ružena, Galanta 9.1.2018

GalantaNajspoľahlivejšia expresná donáška v Galante a širokom okolí so sviežimi kvetmi a ľudským prístupom - kvetinárstvo E- KVETY

Žijete mimo Slovenska a potrebujete doručiť kyticu v Galante ? Tak poďte na to a vyberte si z našej ponuky. Pripravili sme pre vás tie najkrajšie kytice z čerstvých sviežich kvetov a zoradili do kategórií podľa príležitosti. Vyberte si tú najkrajšiu a naši kuriéri ju doručia v Galante alebo okolí kedykoľvek a kamkoľvek - do úradu, školy, reštaurácie, nemocnice, práce alebo domov.

Neviete si poradiť s výberom tej správnej kytice ? Môžete sa na nás obrátiť na tel. čísle 0903/124849 alebo mailom na info@e-kvety.eu a my vám ochotne pomôžeme.

Ku kytici, ktorú pripravia naše skúsené floristky priložíme vaše venovanie. Môžeme vám zaslať aj fotografiu kytice a obdarovanej, ak nás o to v objednávke požiadate.

Objednávku vyplníte veľmi jednoducho, vyberiete si spôsob platby, ktorý vám vyhovuje a to je všetko. O ostatné sa už postaráme my.

A kde v Galante a okolí kvety doručujeme ? Do všetkým častí a širokého okolia : 

Galanta, Abrahám, Dolná Streda, Kajal, Malá Mača, Veľká Mača, Čierna Voda, Dolné Saliby, Gáň, Jánovce, Košúty, Matúškovo, Pusté Sady, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Vozokany, Čierny Brod, Dolný Chotár, Horné Saliby, Jelka, Pusté Úľany, Váhovce ....

 

Prajeme Vám príjemný nákup